Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetnék reggae? Lány.

Hogy lehetnék reggae? Lány.

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem tudok semmit a reggae-ről, csak csak nem tudom, hogy pl.: rasta legyek, vagy hagyjam így a hajam, esetleg milyen ruhákat hordjak? És a kiegészítők?

Előre is köszönöm a tippeket. :)


2010. febr. 14. 22:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

:D:D

nekem betépés nélkül is fontos a szeretet, és a béke.. :)

2010. júl. 25. 23:06
 12/18 anonim ***** válasza:

"igen különös életérzés...teljesen elrugaszkodva a valóság talajáról.Béke és szeretet.....elég szürreális.Betépve ábrándozni egy szebb világról....nevetséges."


Látszik, hogy nem érted, miről szól a dolog. Akármennyire hihetetlen, van olyan raszta, aki nem füvezik. Az elrugaszkodás a világtól meg miért lenne baj? Nem mindenki szereti a "földhözragadtságot", különbözünk, és ezért nem leszünk unalmasak. Betépve ábrándozni egy szebb világról... -A füvezésről már beszéltem, de ettől eltekintve- ha már egy Babilonba születtünk, legalább AKARJUNK szebbet, ha nem is tudjuk megcsinálni.

Hogy nevetséges-e? Szerintem aki nem tudja átérezni, annak igen. De ha akár egy kicsit is lazítasz magadon, kinyitod végre a szemed, nem csak nézel vele, hanem látsz is, sőt, ha netalántán elgondolkozol azon, amit láttál, akkor nem ez lenne a véleményed.

Ezzel nem sértegetni akartam, csak egy nagyon kicsi útmutatást szeretnék adni, hogy hogyan fogalmazz meg kritikát másról/másokról. (Itt nem csak a reggae életérzésre gondolok, hanem bármelyikre.)

A kérdezőtől elnézést kérek ezért az off-ért.


Szerintem mindössze annyit tegyél, hogy vedd lazábbra magad, azt hordd, ami tetszik (nem kell feltétlenül reggae-s szín sem:) az majd kialakul, hogy hogyan és mit veszel fel.

Én is lány vagyok, a hajamat sem szándékozom berasztáztatni (bár van pár tincsem), inkább hagyom olyan kócosan :) Szégyen-nemszégyen tippet adni nagyon nem tudok, csak annyit, hogy : Mindig úgy, ahogyan jól érzed magad.

2011. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, teljesen egyetértek veled!:)
2011. júl. 11. 15:08
 14/18 anonim ***** válasza:
ehh erre csak annyit reagálnék...ha ő elrugaszkodhat a valóságtól én nem nyilváníthatok véleményt ahogy akarok??hiszen a saját véleményem:):)Amúgy nehogy azt hidd hogy rasstát képen láttam mert életem párja is az:):)ámenXD
2011. júl. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan függ össze a véleménynyilvánítás szabadsága, és a földtől való elrugaszkodás :) de amúgy persze, egész bátran mondhatsz véleményt, sőt, kritikát is, ha az alá van támasztva a megfelelő érvekkel.

És nem, egészen biztos voltam benne, hogy rasztát nem csak képen láttál. Nem nézlek hülyének, nem kell aggódni.

És kis mellékesként: az én barátom is raszta, rastafari vallással,tehát azt hiszem -ilyen téren- egy cipőben járunk. :) A kérdezőtől megint bocsi az off miatt... :)

2011. júl. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nos előszöris.. Nincs olyan hogy valaki reggae :D MAx valaki rasta.. A ruházat igazából lényegtelen,ahogy kényelmes,ha igazán érzed ezt az életérzést a cuccok úgy is megtetszenek.. Pl a jellegzetes sapka. Megoldás:Varratsz mamáddal,varrónővel,esetleg te magad ha értesz hozzá.Én például fiú vagyok,de magamnak csináltam karkötőt. Fesztiválokon lehet kapni standoknál esetleg kiegészítőket (pl nekem van egy csuklószorítom amin rajta van a rasta zászló,cannabis jel). A hajról az a véleményem,hogy ha nem határozod el akkor ne csináltasd meg.. Ha igazán érzed ezt az életstílust,akkor előbb utóbb úgy is megcsináltatod. A többi ruha szerintem nem igazán lényeges,mert 1-2 kiegészítő,meg ha esetleg a hajad is rasta lesz egyből tudni fogják,hogy rasta vagy,látszódni fog. Kemény előítéletek fognak érni,hogy füves vagy stb.. De egyre kérlek: Ha csak divatból akarsz rasta lenni ne legyél.. Ha télleg érzed ezt az életstílust,nézz utána neten és utána jöhetnek az öltözködési normák. Tudom,2 éves kérdés,de azért leírtam a véleményem.
2012. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

………………………………..__…………………………………………

………………………..,-~*`¯lllllll`*~,……………………………………

…………………..,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,………………………………

………………,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,…………………………….

……………,-*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.\…………………….. …….

………….;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\…………………………..

…………..\lllllllllllllllllllllllllll/………\;;;;llllllllllll,-`~-,……………………. ..

……………\lllllllllllllllllllll,-*………..`~-~-,…(.(¯`*,`,……………………..

…………….\llllllllllll,-~*…………………)_-\..*`*;..)……………………..

……………..\,-*`¯,*`)…………,-~*`~……………./…………………

………………|/…/…/~,……-~*,-~*`;……………./.\………………

……………../…/…/…/..,-,..*~,.`*~*…………….*…\……………..

…………….|…/…/…/.*`…\………………………)….)¯`~,………………

…………….|./…/…./…….)……,.)`*~-,…………/….|..)…`~-,………….

……………/./…/…,*`-,…..`-,…*`….,—……\…./…../..|………¯“`*~-,,,,

……………(……….)`*~-,….`*`.,-~*.,-*……|…/…./…/…………\……..

…………….*-,…….`*-,…`~,..“.,,,-*……….|.,*…,*…|…………..\……..

……………….*,………`-,…)-,…………..,-*`…,-*….(`-,…………\…….

………………….f`-,………`-,/…*-,___,,-~*….,-*……|…`-,……….\……..

2013. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is rastafari lány vagyok, bár keverem a hiphopal is, így öltözködök stb. Ha nemvagy biztos a rastában, vagy nem szeretnéd az egészet, csináltass csak pár tincset. Ruhákba lényeg hogy lazább legyél, szines és ami neked tetszik ahogy jolérzed magad:) én pl nagyonbő anyagnadrágokat hordok, szűkebb kivágott felsővel, békejeles nyaklánc, van 3rasta tincs meg halom karkötő, s én ugyérzem ezzel már ki is fejezem az életérzésem :)
2013. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!