Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidre nyírt mellkassal...

Rövidre nyírt mellkassal felvehetek egy V- nyakú pólót? 19/F

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá, ha egy rövidre nyírt mellkas szőrzettel rendelkező hímegyeden V nyakú pólót láttok? Köszi a válaszokat előre is!

2015. márc. 12. 23:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
A V nyakkal semmi gond, ha nem köldökig érő a kivágás. Viszont ha ehhez mellszőr társul, akár rövidítve is, az visszataszító. Gyantáztasd le inkább, és akkor mehet bátran a V nyakú póló. :)
2015. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem csak a szőrös mellkasú férfiak jönnek be. De normális nyakú pólóval inkább!
2015. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
jaj nem egyáltalán nem a köldökig érőre gondoltam, csak a szimplán V nyakúra, csak azért kérdezem egyébként, mert nyáron praktikus a v-nyak mert jobban szellőzik a tested, mintha rendes köralakú póló, ami teljesen a nyakadik felér
2015. ápr. 11. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezzel a fazonnal nincs baj, ez jól néz ki, ha le van szőrtelenítve, célszerűen gyantázva a mellkasod. :)
2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
környakú* nem alakú XD
2015. ápr. 11. 21:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Én géppel vágom jó rövidre és simán felveszem így a v-nyakú pólókat, semmi baj nincs vele (főleg hogy azért egy egészséges mellizomzat is társul hozzá). Ne gyantázd mert szarul fogod érezni magad ha már hozzászoktál, hogy van ott szőr.
2015. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
semmiképpen sem akarom gyantázni, már kipróbáltam és irtózatosan macerás számomra, mert gyorsan elkezd nőni, ergo az sem szép látvány szerintem senkinek, ha már megjelennek a kis fekete pöttyök, akkor meg már inkább csak rövidre vágom :D
2015. ápr. 12. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!