Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok filmben a nők állandóan...

Diafram kérdése:

Sok filmben a nők állandóan magassarkúban vannak (szex és new york, Reese Witherspoon filmek pl). Hogy bírják? Vagy csak csalnak a filmesek? és mi van a modellekkel? Gyakorláson múlik? és hogy mennyire szokunk hozzá?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az még hagyján, hogy a filmekben, a nyolchónapos terhes kolléganőm irl is állandóan magas sarkút hord. Bár szerintem nincs is másmilyen cipője, legalábbis sose láttam rajta mást.

Fiatalon nem para, összeszorítod a fogad, teszel bele talpbetétet, hozzászokik az ember hamar. Főleg ha annyira sokat nem mászkál.

Inkább az a gond, hogy ha megkérdezel egy csinos idősebb nőt, tuti azt fogja mondani, hogy végigjárta a fiatalkorát magas sarkúban és nem kellett volna, mert deformálta a lábát és sok problémája van vele.

2015. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni, mikor már kellőképpen tönkretette az ember lábát...
2015. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
egyik, hogy az csak film, ergo való életben ők lapostalpúban járnak. Egy átlagnő, ha mindennap magassarkúban jár, egy idióta.
2015. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy ők hogy csinálják, azt nem tudom. De én majdnem mindig magassarkúban vagyok, és nincs benne semmi különösebb trükk. Ezt szoktam meg, ebben érzem jól magam, és kész. Illetve annyi, hogy a legtöbb magassarkúm kerek orrú vagy nyitott elejű, mert azt én sem bírom, ha a cipő orra összeszorítja a lábamat. (Ha az előző hozzászólók is a hegyesorrú cipőre gondoltak, hogy tönkreteszi a lábat, akkor igazuk van. De szerencsére nem minden magassarkú ilyen.)
2015. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!