Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vagyok homár? Azért...

Miért vagyok homár? Azért mert nem igénytelenül öltözködöm?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlóan öltözködöm [link]

és ilyen szemüvegem van [link]


Majdnem naponta botlok olyanokba akik lefikáznak mindent mert hogy tucat, mindenki így néz ki... és hogy divatbu*i?

Kérdem én akkor még is mi az amit nem fikáznának le? Ha ilyen gyík szemüvegem lenne? [link]

és igénytelen semmilyen ruhákat húznék fel?


2015. ápr. 15. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Épp hogy nem csak végletek vannak,van normális öltözködés is eközött és az igénytelen között.

Egyébként pont nem a felsőre értettem,inkább ez a viszonylag szűkszárú nadrág meg a cipő,de ha te így szeretnél öltözni akkor öltözz,csak a véleményüket kérted hát leírtam.

2015. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagyok "öreg"legalábbis ezt inkább fiúknak mondják,de lány vagyok és egyébként fiatal is.17/l
2015. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

figyelj,ma már elég sok pasi szaladgál így. ha lehomároznak,az két dolog miatt lehet:

1., a viselkedésed

2., ma már mindenre diva azt mondani, hogy b*zis

2015. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

a ruhák, amiket linkeltél, teljesen rendben vannak. annyira utálom, hogy a szűkebb farmereket kevesen hordják, nagyon sok fiú ilyen gagyi egyenes vagy bő szárú gatyát hord, amit itt a gyiken is jónak tartanak. nekem a szűk farmerek tetszenek a fiúkon, sokkal előnyösebb minden ruhához és sokkal csinosabb is.

az, hogy az átlag magyar ízlés nem ez, nem a te hibád. ha ilyen igényesen öltözködsz, tartsd meg a szokásod.

nekem a rózsaszín ing a homáros...

2015. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ja és 25L
2015. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%

Utolso, te hol elsz? Egy kezemen ossze tudom szamolni, egy nap atlagosan hany fiatal sracot latok egyenesszaru, neadjisten' bo farmerben.


Kerdezo, te meg ne aggodj, az itteni valaszolok fogyatekosak, ha szerintuk az altalad linkelt kep buzas.

2015. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%

Az én időmben akik olyan szemüveget viseltek, mint az első két képen, azokat vertük (oh, the memories :')


Ami az utolsó képen van, ezerszer jobban bejön.


28/N

2015. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
bp-n lakom. persze sok srácon látni, de a többségen nem
2015. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetően szeretik a stílusosan öltözködő ffiakat b...izni azok, akik irigykednek. De az általad gyíknak titulált szemüveg pont nem gyík... :D. Mondom nőként.
2015. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Erdekes,hogy mar megint a fiukat homarozzuk!!!

A kislanyokkal nem akar senki foglalkozni?

Csak engem idegesit amikor ferfi acelbetetes bakancsba,fekete gatyaba,ingbe!

Paradeznak?

Az nem homaros?

2015. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!