Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Diploma védésre, államvizsgára...

Diploma védésre, államvizsgára illik ebben menni nyáron?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy bokáig érő, fekete, vékony szövet (nem tudom megnevezni az anyagát, olyan tipikus ünneplős anyag). Ilyen a szabása: [link]

Emellé felvennék egy fehér, nőies háromnegyed-es ujjú inget.

Jó lesz így? Tudom, lehet megsülök majd a hosszú szoknyában, de nincsen miniszoknyához való alakom :(


2015. ápr. 25. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Első sorból kimaradt: *bokáig érő, fekete, vékony szövet szoknyát :)
2015. ápr. 25. 15:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont minit nem illene felvenni, ezzel semmi gond nincs, bár tényleg meg fogsz sülni.

Főleg ha betartod az ilyenkor szokásos etikettet és harisnyával veszed fel.

2015. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! azért próbálok keresni térdig érő szoknyát :)
2015. ápr. 25. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nyáron van és hosszú a szoknya szerintem senki nem fog megszólni ha nem veszek harisnyát, mivel nem is nagyon látszana. Esetleg harisnyaanyagú térdzoknit, amit utána könnyen le tudsz venni. Viszont az ing ne legyen átlátszó.
2015. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megszólni nem fognak illetlenség miatt. De ez kicsit túl pedál és konzervatív is, vagy hogy mondjam. Persze elegánsan és csinosan kell menni, de a másik véglet se mindig jó.

De ha még ezeken túl is lépünk (amíg nem valami nagyon pofátlan külsővel mész, úgyse érdekli a többséget), tényleg meg fogsz ebben sülni, és arra van legkevésbé szükséged. Lesz elég bajod úgy is. Aztán meleged lesz, iszol, emiatt még mosdóba is kéne menned, de nem lehet... Nem kell az neked szerintem. :) Egy csinos szabású, térdig érő szoknya sokkal jobb választás lenne szerintem. :)

Az inget is gondold át, próbáld ki, nem zavar-e írás közben, nem izzadsz-e bele - elég kellemetlen, ha két hatalmas folt lesz a hónod alatt.

De érdeklődj körbe, szokott-e lenni légkondi, mert ha fújják rád a hideget, az megint más helyzet.

2015. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!