Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki barna vagy...

Szerintetek ciki barna vagy testszínű nejlon harisnyát felvenni?

Figyelt kérdés
Mostanában ezen gondolkodtam. Nem szoktam használni nagyon ritkán inkább régebben hordtam, nem tudom divat e vagy kiábrándító. Idegesítő, hogy mindig kiszakadt sose bírta sokáig. Amikor felvettem az volt inkább a célom, hogy mikor nem tudok napozni és hófehér a lábam sötétebbnek tűnjön. Nyáron szerintem felesleges. De mondjuk így tavasszal hűvösebb időbe szép szoknyához, egybe ruhához, alkalmi ruhához jól néz ki? Ballagásra vetettek fel vagy pl. esküvőre vendégségbe ami nem nyáron van? Ha igen milyet mintásat vagy egyszínűt?
2015. ápr. 30. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem a fekete szebb
2015. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A fekete szebb de a testszínűvel sincs semmi baj, csak ne legyen nagyon sötétebb mint a bőröd. Az putris.
2015. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
testszínű harisnya nem ciki nyugodtan fel veheted szép lesz a lábad benne nem lesz fehér a bőröd
2015. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Én vettem már harisnyát a Takko-ban (2-3 éve), és még mindig semmi baja:) Mondjuk mostanában ott nem jártam, úgyhogy nem tudom, hogy most mi a helyzet, van-e még. H&M-ben is van jó minőségű, C&A-ban, New Yorkerben is. Tapogasd meg, én azt javaslom, már tapintásból is érzni lehet, ami jobb minőségű, mint azok a régi harisnyák:)

2015. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!