Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a furcsa "divat" mostaná...

Mi ez a furcsa "divat" mostanában h minden csaj a derekára kötött bőrdzsekivel mászkál?

Figyelt kérdés

Mármint értem h felveszem és ha melegem van vmit kell vele csinálni, bár én mondjuk berakom a táskámba/kezembe viszem, de mind1. Az a fura, h olyankor is így vannak, amikor már olyan meleg van h bőrdzsekire semmi szükség, mintha csak direkt így hordanák. Ez valami divat? Távolról olyan mintha bőr szoknya lenne rajtuk. Ezért?

Csak az a fura, 10-ből 10 csaj így hordja.


2015. máj. 1. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen, most ez a divat, és minden második csaj követi is, mint valami birka. Azért a 10-ből 10 túlzás, ezzel megsérted azokat, akik értelmesebbek annál, hogy minden hülye divatot kövessenek, és ne legyen saját stílusuk. Nem minden csaj divatmajom. Kikérem magunknak! :)
2015. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Rontom a statisztikád, mert én nem hordom így.

Először mikor megláttam így egy csajt még meg is sajnáltam, hogy biztos átázott szegény és azt próbálja takargatni. De azóta láttam még néhányat. Hát divat... sose arról volt híres, hogy értelmes dolog. :D

2015. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én olyat láttam, hogy egy dzseki rajta, egy pedig a derekán. :D

Ja, divat.

2015. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szafica ***** válasza:
86%
Én nem azért hordom ott, mert divat... hanem mert nem 10-kor indulok el otthonról, amikor már meleg van, hanem reggel 5-kor, 6-kor és akkor még bizony néha csíp a levegő. A kezemben meg azért nem hordom, mert zavar,hogy így nem szabad a kezem.
2015. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szafica ***** válasza:
88%
A táskámba pedig nem tudom belegyömöszölni.
2015. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk a bőrkabátom ujjára soha nem kötnék görcsöt.
2015. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk azok a csajok hordják így akiknek van egy kis úszógumija.
2015. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan azért, mert reggel még hideg van, délután meg már meleg, és nem fér bele a táskájukba. Vagy mert pont megvan nekik, és átáztak.
2015. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Sosem hordanám így. Ez nem divat! Azt hiszik jól néz ki..
2015. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Beszarok, hogy embereknek az a legnagyobb problémájuk, hogy a lányok a derekukra kötik a kabátjukat :D
2015. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!