Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a furcsa "divat" mostaná...

Mi ez a furcsa "divat" mostanában h minden csaj a derekára kötött bőrdzsekivel mászkál?

Figyelt kérdés

Mármint értem h felveszem és ha melegem van vmit kell vele csinálni, bár én mondjuk berakom a táskámba/kezembe viszem, de mind1. Az a fura, h olyankor is így vannak, amikor már olyan meleg van h bőrdzsekire semmi szükség, mintha csak direkt így hordanák. Ez valami divat? Távolról olyan mintha bőr szoknya lenne rajtuk. Ezért?

Csak az a fura, 10-ből 10 csaj így hordja.


2015. máj. 1. 13:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

bocs akkor 10-ból 9.

nem azokra gondolok akik reggel 5kor indulnak...

ja és igen, én is láttam olyat, h volt rajta pluszba egy dzseki, vagy mellény is :)

nekem amúgy nagy bajom nincs vele csak kérdeztem h vajon honnan ered ez vagy csak szimplán kialakult. mert 5 éve még senki nem hordta a derekán a kabátját :)

utoljára általános suliban volt ez "menő", még a pulóverekkel. akkor is direkt úgy hordta mindenki.

2015. máj. 1. 17:05
 12/13 anonim ***** válasza:

15 éve pedig mindenki így hordta. Mi is 10-12 évesen, és mindig beszólogattak a tanárok, hogy "mi ez az új módi".


Nem hiszem, hogy a divat vezérelt, akkor nem lettek volna olyan cuccaim. De nekem tetszett, hogy nem röhögtek ki, mert szünetben bezárták a termet, és jó volt, hogy nálam van a pulcsim. Később meg már tudtam, hogy megszólnak érte (lásd), így a vállamra terítettem, mint valami gazdag amcsi golfozó.

2015. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jaj ne mar, tényleg 15-20 éve is volt ilyen, nehogy mar azt hidd hogy divat, inkább csak egy szokás, mint pl volt olyan is egy ideig, hogy a napszemüveget a tarkojukon hordtak a fiúk, azt hittek milyen menő. Én speciel azért hordtam a derekamon a kabátom, pulcsim, mert azt kepzeltem hogy nagy a seggem, és nem divatból.
2015. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!