Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol szoktátok eladni...

Ti hol szoktátok eladni ruháitokat?

Figyelt kérdés

Sokszor vásárolok olyan ruhát, ami a boltban még tetszik, de utána már annyira kiábrándulok belőle, hogy nincs is kedvem felvenni. Ma időt szántam és kiszanáltam minden ilyen ruhát. A legtöbbjük teljesen új vagy csak nagyon nagyon ritkán használt, ám kiváló és hibátlan állapotú. Vannak köztük vintage, hippi, elegáns, lányos, sportos cuccok, pólóktól a kabátig. Facebook-on próbáltam eladni néhányat, de valahogy nem vált be. Tehát ebben szeretnék segítséget kérni: hol is tudnám őket eladni? Vagy itt lenne valaki, akit érdekelnének?:)S-M-L méretű ruhákról lenne szó. Képeket tudok küldeni, postázni is tudom, mérek, ha kell :D

16/L

A válaszokat előre is köszönöm :))



2015. máj. 2. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk olx, jófogás, bár már csak jófogás. Vagy vatera, de az termékfeltöltési díjat, eladási díjat, meg kiemelési díjat szed. Van még gardrobcsere.hu is, azt mondjuk még nem próbáltam, de sokan szeretik.
2015. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KerGabi válasza:
100%

A Jófogás-on ingyen hirdetheted a dolgaidat eladásra. [link]

Nekem már elég sok mindent sikerült eladnom, például ruhát is.

2015. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán és Facebook-os csoportokban szoktam.
2015. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szirup007 ***** válasza:
100%
Add oda a szegényeknek
2015. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
gardrobcsere.hu a legjobb, mert ott fiatalok árulnak és vesznek dolgokat :)
2015. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, egy részüket szeretném elajándékozni!

2015. máj. 4. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!