Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker legyek, vagy ne? Mit...

Rocker legyek, vagy ne? Mit gondolnak általában róluk?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve csak rockot és metált hallgatok.Nagyon meg tetszett ez a stílus.Járok koncertekre is oda fel is öltözöm úgy ahogy kell :)De nem tudom hogy a hétköznap is így öltözködjek-e, mert kicsit félek is az emberek reakciójától.A másik meg hogy nagyon bejönnek a hosszú hajú rocker pasik, lehet náluk így is esélyem??? (ált. Farmerben meg pólóban szoktam járni)
2008. aug. 29. 14:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
91%

tényleg vállald be önmagad, én direkt élveztem az emberek kinéző pillantásait, az jutott eszembe, hogy én most kívülálló vagyok, aki nem a társadalom normáin görcsöl, hanem azt teszi, amit szeretne, egyébként ez nemcsak a rockerekre vonatkozik (bár én is az vagyok) hanem más "különcre" is, aki nem az elvárásnak megfelelően él, öltözik, gondolkodik, stb..

21 éves lázadó anyuka :)

2008. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Ez attól függ, hogy pl. a munkahelyeden az a főnököd, akitől függ az állásod, mit gondol erről. Esetleg elvárt-e a munkahelyen a "normális" öltözködés. Szerintem ne légy a magad ellensége. Az utcán viszont öltözz úgy, ahogy neked tetszik, ahhoz senkinek semmi köze. Én cégvezető vagyok, de a régi haverokon kívűl senkihez sem megyek rockosan felöltözve tárgyalni. Persze megtehetném, de felelős vagyok a családom megélhetéséért is.
2008. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem öltözz normálisan, ne legyen zsíros igénytelen fejed, télen nyáron feketében bakancs 40 fokban fölösleges. Ha pedig az első perctől nem öltözöl igénytelen rokkernek akkor most sincsen szükséged rá... Szüleid mit szólnának hozzá? Inkább szerintem a tanuláson járjon még az eszed, utána pedig hogy hasznos tagja legyél a társadalomnak.
2008. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
11%
Ez egy igen értelmetlen kérdés a részedről; ha ennyire a külsőségeken jár az eszed, akkor még meg sem találtad a saját énedet, nem is ismered magadat. Feltételezem, hogy körülbelül 13 éves vagy és fogalmad sincs, ki is vagy te. Attól pedig, hogy valakinek hosszú haja van a pasik között, még lehet egy bunkó paraszt. Saját tapasztalat, az egész stílusnak pedig csak akkor van értelme valakinél, ha az egész életét úgy éli és szervesen hozzátartozik a valódi egyéniségéhez. Szerintem.
2008. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Figy!! Valahol csak el kell kezdeni!!Igaz pár évvel ez előtt még egyáltalán nem tetszett ez a stílus, de és akkor mi van???Változik a világ az emberek és minden más, semmi se marad ugyan olyan.Most meg megtetszett a zene az emberek és minden.Nem értem ez mért baj.Ismerek pár embert, volt aki pl:rapperből vagy rózsaszín kis ...ment át rockerbe.Am és 13évessen nem hinném hogy mindenki megtalálná a stílust,én pl 13om évesen tök kis gyámoltalan kislány voltam,de azóta sokat változtam.A kérdést meg nem tudtam máshogy megfogalmazni ennyi..
2008. szept. 5. 22:00
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mikor középiskolába kerültem, akkor kezdtem rockot hallgatni. Elkezdtem rockeresebbnek tünni, fekete bolok, fekete-piros, fekete-fehér, fekete-lila stb... Most 12-es vagyok, még mindig rockot hallgatok, de már nem öltözködök annyira feketében. pl most nyáron is, megfulladtam volna, ha fekete poloban kellett volna lennem. Akik ismernek, tudják, h rockot hallgatok, koncertekre is járok, és nem megyek mindig tök feketében... egy rockot hallgató személy nem az öltözködése miatt rocker.. szerintem... de ha eddig nem nagyon jártál rockos cuccokba, és ha nagyon ugy akarsz.. akkor szerintem fokozatosan öltözködj ugy, ne ugy, h egyik nap nemtudommilyencucc, másnap meg tökfekete tökrockeres.. érted... és persze mindenki változik, lehet más is a zenei izlése.. és aki beszol emiatt, az hülye.. azokkal nem kell törödni... a diszkósok is mindig ugatnak, merhogy nem azt hallgatjuk, amiket ők, meg a rapperek meg mittudomén még h kik... de nekem pl nem csak rocker barátaim/ismerőseim vannak... nem szoktuk egymást szivatni a zenei izlésünkkel, sőt ugyanolyan normálisan elbeszélgetünk, mikor még nem hallgattam rockot :P

pl nálunk az osztályban 4 ember van aki a rockot hallgatja :D 36an vagyunk az osztályban amugy :P :) de nem ugatunk a többieknek ők sem nekünk, hiszen egy közösség vagyunk ugymond, és már van annyi eszünk, h ilyen hülyeségen ne veszekedjünk :) a legtöbb embernek még felnőtt korában sincs ennyi esze.. szval nem kell foglalkozni velük :)

2008. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*pólók :)
2008. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

ezt nem eldönteni kell, ezt érezni, hogy akarod-e

nekem elhiheted van egy jópár rocker haverom :)

2009. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nyugodtan öltözködjél ahogy szeretnél utcán is! szerintem nagyon jó stílus, jobb is mint az a hippis, vagy rapperes deszkás, ferdesapkás hülyeségek! nem leszólom őket de nekem jobban tetszik a rocker stílus! lány vagyok és mégis látszik az öltözködésemen nekem is. vannak olyan pólóim.... bámulnak a szentfazekak.... na bumm, ezeket is megbotránkoztattam, nevetek rajtuk. nekem is a farmer meg póló összeállítás a legtöbb, amit hordok

14/l

2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anette_o válasza:

Minket rockereket nem erdekel,hogy masok mit gondolnak

ha tenleg az akarsz lenni legyel az

ha nem akkor nem

2010. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!