Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker legyek, vagy ne? Mit...

Rocker legyek, vagy ne? Mit gondolnak általában róluk?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve csak rockot és metált hallgatok.Nagyon meg tetszett ez a stílus.Járok koncertekre is oda fel is öltözöm úgy ahogy kell :)De nem tudom hogy a hétköznap is így öltözködjek-e, mert kicsit félek is az emberek reakciójától.A másik meg hogy nagyon bejönnek a hosszú hajú rocker pasik, lehet náluk így is esélyem??? (ált. Farmerben meg pólóban szoktam járni)
2008. aug. 29. 14:53
1 2 3
 21/22 Eckoboy válasza:
enis csak nemreg ota vagyok rocker de szarok ra hogy ki mit gondol sokszor halom hogy vag le a parokadat vagy vegyel 1 meretel nagyob nadragot meg ienek vagy pl meg ient hogy ge*i rocker de kit erdekel en szerintem ok a hujek hogy tuc tuc zenet halgatnak szoval ha te jol erzed magad ugy ahogy oltozol ako hajra (fiu vagyok)
2011. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Drága! Tudod vannak dolgok, amitől az ember rocker lesz és vannak dolgok, melyek kizárják, hogy az legyen. Ha csak felmerül benned a kérdés, hogy rocker legyél-e... akkor már nem vagy az. Egy rockert nem az tesz rockerré, hogy bőr dzsekije van, meg folyton piál, hanem az teszi rockerré, hogy szabad.... minden szempontból. A bőr cucc, meg a hosszú haj, meg a szegecs, meg a többi, csak jelkép. De persze a jelképnek semmi értelme nincs mögöttes tartalom nélkül. Ha rocker akarsz lenni, akkor három alapvető szabályt kell követned:

1. Sex

2. Drugs

3. Rock n' Roll


Aki ezt tudja értelmezni, az rocker... aki nem, vagy éppen az ellenkezőjét bizonygatja, az nem az. Nem az objektív "minden ellen lázadok" felfogásról van szó!!! (ezt hagyjuk meg az emóknak), hanem arról, hogy elhatározottan azt kövesd, ami NEKED jó... azaz légy független és szabad.... Nem kell drogozni, nem kell piálni, nem kell dohányozni, nem kell folyton kefélni..... a lényege az egésznek, hogy legyél TE és legyen mindenki más... Végül a sok egyéniség egységet alkot, és az egység neve: ROCK N' ROLL!!!! Ha ezen egyszerű dolgokat követed, és megérted, akkor lehetsz... sőt, legyél is rocker, ha nem akkor meg ne basztass ilyen kérdésekkel...

2011. okt. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!