Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker legyek, vagy ne? Mit...

Rocker legyek, vagy ne? Mit gondolnak általában róluk?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve csak rockot és metált hallgatok.Nagyon meg tetszett ez a stílus.Járok koncertekre is oda fel is öltözöm úgy ahogy kell :)De nem tudom hogy a hétköznap is így öltözködjek-e, mert kicsit félek is az emberek reakciójától.A másik meg hogy nagyon bejönnek a hosszú hajú rocker pasik, lehet náluk így is esélyem??? (ált. Farmerben meg pólóban szoktam járni)
2008. aug. 29. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán rockernak érzed magad, öltözz úgy, és ne érdekeljen mások véleménye. Mindenkinek más a véleménye, és te nem tudsz megfelelni mindenkinek. Szerintem elsősorban magadnak felelj meg, tedd azt amit belül a szívedben érzel.
2008. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj az emberek reakciójától, ne mások véleménye érdekeljen.Légy nyitott, vidám és őszinte-ezt mindenki értékeli a pasik meg főként.A legtöbb fiúnak bejön, ha a lány egyszerű, de azért ízléses ruhákat hord.

Sok sikert:)

2008. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha rocker vagy szerintem normális hogy úgy öltözöl. Nekem az a furcsa ha valaki csak koncertekre öltözik ki, az olyan divatrocker benyomást kelt, még ha nem is az.

Miért félsz attól hogy mit szólnak mások? Egyáltalán miért szólnának bármit is? Persze egy "szakadt" rockereknek beszólnak hogy igénytelenek meg minden, de gondolom nem olyan akarsz lenni, szóval nincs ezzel baj, engem sem szólt még le senki csak mert állandóan feketében járok. A rocker pasiknak meg általában a rocker csajok tetszenek, persze ettől még farmerban, pólóban is találhatsz magadnak.

2008. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Persze hogy nem a "szakadt" rocker akarok lenni, inkább az ilyen darkos cuccuk tetszenek.De amellett még nőies is akarok maradni, de úgy hogy lássák rajtam hogy mégis ki vagyok:)
2008. aug. 29. 18:02
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
azt fogják gondolni, hogy igénytelen vagy..persze ez nem feltétlen igaz, de ha úgy öltözködsz, akkor azt fogják hinni.
2008. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A rocker életforma arról szól, hogy ne érdekeljenek a társadalmi szabályok, élj úgy, ahogy neked tetszik. Ebből a megfontolásból akár totál át is mehetsz darkerbe. Viszont jó, ha tudod, hogy ezzel nagyban megnehezíted a dolgodat a társadalomba való beilleszkedés terén.

Nem szépítem a dolgot: az emberek nagy többsége vagy utál minket, vagy lenéz, esetleg csak ignorál. Ha az idős nénik meglátnak egy lányt fekete ruhában, szinte sosem állják meg, hogy ne tegyenek megjegyzést ("egy ilyen szép fiatal kislánynak nem szabad feketébe öltöznie"- és egyebek), a tanárok többsége szintén furán fog rád nézni, az utcán járva pedig elég gyakran megkapod majd a "kö***g rokker, takarodj annnyádbaaa"- beszólásokat. A diszkócicák csak fintorognak majd rád, a repperek pedig egyszercsak villogtatni kezdik előtted a bicskájukat.

Ha mindezt vállalod, nyugodtan menj át darkerbe: én is megtettem pár éve, és a folyamatos konfliktusok ellenére sem bántam meg, manapság meg csak röhögök az emberek szűklátókörűségén. :)

2008. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát én is pont ezek miatt félek :S
2008. aug. 29. 22:10
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem feltétlenűl kell beöltöznöd denevérnek!rendezetlennek tünnek benne...
2008. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

FIGYELJ!

egy igazi rockert nem érdekel hogy mit gondolnak róla ! ő ien és kész ! a rocknak éppen ez a lényege! higy nem érdkli a pénz , az emberek !!!

és amig te ezt nem érzed addig szernitem ne járkálj ugy mint egy rocker !

és amugy ki nem szarja le h mit gondol más , ha neked tetszik ! ?

aki szeret biszti hogy a ruhád miatt nem fog hanyagolni a többiek pedig ne érdekeljenek!

szerintem :d

2008. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tudod mit?? Igazad van.Nem érdekel hogy mit fognak rólam gondolni.Nekem tetszik és kész!!!
2008. szept. 2. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!