Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire jön be...

Lányok nektek mennyire jön be ez a latex/bőr nadrág?

Figyelt kérdés
Kényelmes egyáltalán? Nem izzadtok bele vagy épp ellenkezőleg nem fáztok benne?

2015. máj. 17. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem kétfajta is van.

Szerintem nem kényelmesek..

Az egyik kimondott latex anyag, úgy kaptam, kegyetlenül néz ki rajtam:D Olyan mintha totálisan el lenne szabva. Egyik helyen buggyos, másik helyen látszik, hogy feszül.

A másikat inkább bőröshöz hasonlítanám, de nekem az szűk (nem méret miatt) és nagyon meleg, pedig látszólag vékony.

2015. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A valódi bőr bejön, a latex és a műanyag nem. Inkább akkor pamut!
2015. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 17. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Három bőrnadrágom volt eddigi életem során. Egy hosszú, egy térdig érő és egy rövid. Kényelmesnek mindhárom kényelmes volt, se nem túl hideg, se nem túl meleg. A hosszúval volt egyedül baj, mert folyton nyikorgott. Aztán kifogytam így maradt a másik kettő, amikkel semmi probléma sincs. Hidegben (na nem fagypont alatt) vastag harisnyával, könnyedebb nyári időben meg magukban hordom őket. Latex még nem volt rajtam, de az nem is tetszik annyira.
2015. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyenre gondolsz, ilyenkor linkelhetnél mire gondolsz. Van ez a fényes műbőr leggings, néha hordom, nincs problémám vele, de van bőr nadrágom is az is jó, kényelmes.
2015. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok---> [link]


Latex pedig ilyen vagy hasonló--> [link]

2015. máj. 21. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!