Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jó lenne szalagavató...

Ez a ruha jó lenne szalagavatóra, vagy inkább valami "hagyományosabb" kellene?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz a szalagavatóm, és keringőzni fogunk, esküvői ruhában. Én ezt a ruhát néztem ki magamnak, de általában nem ilyenben szoktak lenni (legalábbis a mi sulinkban), hanem hagyományosabban, hatalmas abroncsos szoknya, semmi tüll. De én totál belezúgtam ebbe, nem lenne gáz, ugye?

[link]


2010. febr. 25. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez is gyönyörű. nem kell mindinkinek ugyanugy kinéznie:)
2010. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.De ezt a suliban kell elintézned.Gondolom a többiekkel össze kell "hangolni"a ruhákat.Még az is lehet,hogy addigra lesz egy másik szerelem...

Van olyan is ahol egyformában táncolnak....

2010. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsi tnagy a szoknya, de én azt tanácsolomm, hogy vedd fel, próbálgasd, és ha még mindig tetszik, akkor a szalagavatón is jó lesz :)
2010. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik, de szerintem nem vészes, ha szerinted szép...idén nekem volt egy évfolyamtársam, akinek rózsaszín volt a ruhája, meg a haja, meg mindene:D ahhoz képest ez semmi:)
2010. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen, a rózsaszínhez képest semmi, de a többiekéhez képest meg eléggé "formabontó". Csak az a baj, hogy próbálni nem tudom, mert egyből varratva lesz. De majd megbeszélem az osztfőmmel. De ahogy ismerem, úgyis beleköt-.-'
2010. febr. 25. 19:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

ilyen esküvői ruhát akarok. *-*

am sztem nem gáz:D

2010. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű ruha.


Ha ezt szeretnéd ragaszkodj hozzá, hogy vagy ez vagy nem táncolsz :)

Nekem nem tetszik, hogy mindenki egyformában táncol, alacsony, magas, dagadt, sovány..... a fél csoportnak röhelyesen áll a ruha.... tök jó, ha mindenki magának választja ki a ruhát :)

2010. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég szép, és a szalagavatón minden lányon más ruha van, csak a fiúk néznek ki pont ugyan úgy. De úgyis a lányokon van a hangsúly :)
2010. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Szép meg minden, de tudni fogsz vele táncolni? azért fel kell mérni, hogy mekkora a kerülete, mert annál hülyébben nem néz ki egy pár, amikor fél méter távolságra vannak egymástól a ruha miatt! Szerintem túl darabos, egy szalagavatóhoz. Mert nem végig vonulsz egy egyenes "járdán", hanem forogsz ide lépsz oda lépsz, és ha a párod rálép a lelógó darabra és leszakad a szoknya fele, annál égőbb nincs! Szóval ez egy tanács, ne érjen földig a ruha!
2010. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, voltál te már szalagavatón? MINDEN ruha a földig ér.
2010. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!