Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha jó lenne szalagavató...

Ez a ruha jó lenne szalagavatóra, vagy inkább valami "hagyományosabb" kellene?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz a szalagavatóm, és keringőzni fogunk, esküvői ruhában. Én ezt a ruhát néztem ki magamnak, de általában nem ilyenben szoktak lenni (legalábbis a mi sulinkban), hanem hagyományosabban, hatalmas abroncsos szoknya, semmi tüll. De én totál belezúgtam ebbe, nem lenne gáz, ugye?

[link]


2010. febr. 25. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Minden évben szalagavatón vagyok.. Ha jobban megnézed k. de nem, mert akkor a párja rögtön rálépne a ruhára! 5-7 centivel mindig rövidebbre csinálják a földtől! Jesszus. -.-
2010. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Viszont az összes ruhának nagy a kerülete, mert mind abroncsos. Ez azokhoz képest egyáltalán nem nagy, de nem az a "tipikus" mennyasszonyi ruha, ez inkább olyan... nem tudom. Jobban megy az egyéniségemhez, valahogy különlegesebb, de mégsem extrém.
2010. febr. 27. 15:34
 13/19 anonim ***** válasza:

Gyönyörű, és kellemesebb viselet az abroncsosnál.

Ebben még le is tudsz ülni.

Ne hagyd magad lebeszélni.

2010. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép. Beszéld rá valahogy az oszt.főnöködet. :)
2010. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ. Sajnos már nagyon itt van a nyakamon a szalagavató (ok 29én lesz:S), de remélem addig elkészül>.<
2010. szept. 17. 11:20
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem naon teccik:)
2010. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ruha:) és szerintem sem kell mindenkinek ugyanabba a ruhába lennie..:)
2010. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt, és nem tudtam volna elképzelni ilyen ruhát senkin. MInden ki más-más színűben, stílusúban volt, de ez... viszont ha neked ez tetszi, akkor nyugodtan!

Anúgy a hosszra tényleg figylej! Nem kellemes úgy táncolni, h végig azon izgulsz, mikor szakítja le rólad a párod a szoknyát!

2010. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Felpróbáltam más szoknyákat is (ahonnan a többiek kölcsönöznek), azok is nagyon hosszúak voltak. Ez viszont rám lenne igazítva (azokon nem lehet igazítani), mert elég alacsony vagyok a 156 centimmel. Persze lesz rajtam magassarkú, de még így is hosszúak az eleve kész ruhák (több 10 ezerért meg nem akarok bérelni).

Köszi a válaszokat, írhattok még, ha gondoljátok!

2010. szept. 17. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!