Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért foglalkoznak egyes nők...

Miért foglalkoznak egyes nők azzal, ki hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Kitesznek egy kérdést, hogy ez a szett milyen, nem hótmindegy, másnak tetszik-e? Vagy hogy egyáltalán miben jár? Lehúzzák, hogy ódivatú, nem passzol össze, utána szerul érzi magát az illető, mert tudja, hogy mások azt mondták, gagyi, mert nem Zara, vagy a Zara a gagyi (letojom a Zarát, csak megemlítettem egy márkát, ennyi erővel mondhattam volna méjjócsikszet is, bár azt nem hordok :D ) Miért kell engem is flegmán végigmérni valami idióta **rvának? :D (Bocsi, ez erős volt :$ De gondolom ti is tapasztaljátok, milyen idegesítő)
2015. jún. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, mit gondolnak mások rólad vagy a ruhádról, nem teszel ki kérdést. A hétköznapokban meg felnőttek közt elég ritka, hogy egymás ruháit méricskélnénk, úgyhogy majd kinövitek ti is.
2015. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem nem a NŐK csinálják, hanem a LÁNYOK. A tizen- és a huszonegy-két évesek. Az ilyen kérdéseket is főleg ez a korosztály írja ki.

Egy NŐnek már van kialakult stílusa és nem érdekli, ki mit gondol a kinézetéről, mert kinőtt már ebből és van fontosabb dolga. Nem fog felvenni olyan göncöt, ami mások szerint divatos, ha neki nem tetszik és nem fog kidobni egy olyat, ami már nem divatos, ha imádja és az a kedvence.

2015. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tinik szokása, majd kinövik. Van egy tini húgom, ő is pont olyan hogy leszól mindenkit aki kevésbé divatos mint ő maga... de amikor őt nézi le valaki akkor ki van akadva. Gyerekes dolgok ezek. Majd ha komolyabb dolgokkal kell foglalkozniuk akkor leszoknak erről is.
2015. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki megiteli a masikat az oltozkodese es kinezet alapjan, tudatosan vagy tudat alatt. A kulonbseg csak annyi, hogy az erettebb emberek (direkt nem felnottet mondok, mert attol meg, hogy valaki betoltotte a 18-at, lehet sikhulye) nem szoktak ezt masok arcaba tolni, mert nem akarjak megserteni az illetot, max akkor, ha valaki nagyon latvanyosan undorito modon oltozkodik pl (az ilyen tipikus polgarpukkaszto csicskag..ikre gondolok pl).


Ismetlem, mindenki megitel a kulsosegek alapjan. Ez bizonyitva van es nem tudsz vele mit kezdeni.

2015. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!