Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a vékony, magas...

Szerintetek a vékony, magas srácoknak milyen ruha áll jól?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
utcára?egyenesszárú farmer+vmi egyszerű szűkebb póló v. piké póló (bár,én alapból nem szeretem az össze-vissza hülye divatot...:)))
2010. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vékony magas srácoknak minden jól áll, ezért mutatják be ilyen srácokon a tervezők a ruháikat a kifutón.

Bármit felvehetsz, csak a nagyon bő cuccokat kerüld, mert az nem szép, ha lóg rajtad. Kb ennyi, amire oda kell figyelned. Elég szerencsés helyzetben vagy...

2010. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszeni akarsz valakinek szűkebb póló és farmer. Amúgy szinte bármit fölvehetsz.
2010. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pucéran a legjobbak.. :P
2010. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon-nagyon vékony vagy, a szűk pólót nem ajánlom.

és komolyan szerencsés helyzetben vagy:D

2010. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bármit,csak tapadós csőgatyát ne,úgy néznél ki benne,mint egy gólya! :D

legyen kicsit bővebb a nadrág,simán jó pl az oldalzsebes fekete gatya,vagy egy tök egyszerű farmer,ami egyenes szárú,nem tapad,és nem is lóg rajtad!szerintem simán vehetsz fel inget is,csak ne csíkosat,inkább egyszínűt,vagy kapucnis pulcsi,az jól megy egymáshoz..de döntsd el te,miben érzed jól magad,mert azt csak te tudod,mások nem tudják megmondani neked,mi a kényelmes!!!

2010. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valóban jól tud kinézni egy ilyen testalkatú fiún a kapucnis póló/pulóver

ing is jó,de szerintem a pólók,mintás mind1 milyen :D csak póló legyen, ne legyen feszülős meg az a nagyon bő amiben akár még Te is elveszel^^ és tökély:D

bár annyira nem a ruha számít,csak legyen ízléses és neked tetsszen,különben kényelmetlenül érzed majd magad.

(20:09)

2010. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!