Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-17 fokba milyen kabátot...

15-17 fokba milyen kabátot érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Utazom, és kb. 15-17 fok között lesz a hőmérséklet. Nem tudom, milyen kabátot vigyek, itthon nem szoktam nézni, hogy hány fok van, csak kimegyek és érzem.

Vékony szövetkabátra gondoltam, ami nem téli, hanem tavaszi/őszi. Szerintem dzsekiben fáznék.

Szerintetek?


2015. jún. 17. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem hogy hová utazol :D úgy értem hogyha állandóan szeles az időjárás ott ahová mész, akkor érdemesebb egy picit vastagabb dzsekit vinni, mert a 15 fok hidegebbnek fog érződni. Ha 15 fokos szélcsendes hely akkor egy vékony kis kardigán is elég. Ez mondjuk attól is függ hogy mennyire vagy fázós :D én pl ritkán fázom, ezért 15 fokban is rövidnadrágban és ujjatlan felső en vagyok. Ja, és szeles helyre egy vékonyabb sálat is érdemes esetleg bedobni, hátha jóljön :))
2015. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fázós vagyok. Biztosan nem lesz teljesen szélcsend.

Akkor szerintem elkél a szövetkabát.

2015. jún. 18. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!