Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy fiúnak tetszeni,...

Szeretnék egy fiúnak tetszeni, adjatok tanácsot! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, és egy fiúnak szeretnék tetszeni, úgy hogy nem akarok túl feltűnő lenni, de azért mégis észrevegyen. Az összes fiú alacsonyabb nálam az osztályban, lehet, hogy ez a baj, lehet, hogy ciki lenne velem járni, mert magasabb vagyok?1-4ben sok fiúval jártam, de lehet, hogy most márs a baj, lehet, hogy egy kicsit túl ku*vás vagyok, de nem tudom, segítsetek! Adjatok tippeket, hogy hogyan tetszhetnék neki.
2010. márc. 2. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha ezt most komolyan írtad, akkor KISLÁNY, vegyél vissza egy kicsit, nem hajt a tatár.

Szüleid?

2010. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan képes valaki ilyet leírni, hogy 1-4-ig sok fiúval járt???!!
2010. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
úristen -.-" én 13 vagyok és még egy barátom se volt, te meg. pff
2010. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Biztos 11 éves ez a csaj? Egy 11 éves ilyen hibátlanul írja a mondatokat, a vesszőket? (Elgépeléstől eltekintve.)
2010. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
mi atgadas 13 eves vaok es ez az elso baratom.jobban mpondtva 14 amr masjdnem...dehat a ami fiatalsag:P:P:P...tenleg tul kroan ekzded.vegyel vsisza . ha csak teccik akor hagyd..habele szeretel vagy komolyabb akkor hajts ra ..de ne nagyon..csak beszelgess vele..aztan probvaj celozgatni flortlgetni.de ahogy meseltel amgadrol...haat a fiuknak nem mdingi az jon be ha valaki tul erett emg tul kihivo soot...sztem tenleg ne haragudj tul qvas leehtssz..
2010. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Oké, nekem is jó volt a helyesírásom 11 évesen, az bűn?

De amúgy ebben a korban is igen, lehet az ember szerelmes, és vannak kapcsolatok. Nemtudom miért kell ezt leszólni. És 22 éves vagyok, de még nem felejtettem el milyen volt, amikor fele ennyi idős voltam.

Amúgy azt tanácsolom, hogy öltözz a korodhoz illőn, ne krvásan. A krvás az semmilyen korosztályban nem jön be.

Amúgy az is lehet, hogy a fiúnak tényleg nem vagy az esete, vagy hogy még nem érdeklik a lányok...

Amúgy az előző válaszadóktól kérdezném, hogy ti amikor ennyi idősek voltatok, akkor nem volt olyan, hogy egy fiúval kézenfogva sétáltatok volna, vagy elmentetek volna fagyizni, biciklizni, vagy vártátok volna, hogy a menzán a ti asztalotokhoz üljön??? Miért maradt ez ki?

2010. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

KAMU KAMU KAMU KAMU.

ha mégse jó nagy ribanC leszel.

2010. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22:28-as talán azért, mert 11 évesen nem a fiúkon kéne gondolkozni! Oké, lehet szerelmes, de hogy sok fiúval járt. Azt ne mondd, hogy téged a szüleid 11 évesen elengedtek mindeféle fiúkkal mászkálni, emg fagyizni felügyelet nélkül. na, ugye?
2010. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez a kemény:D

Igen lehet hogy k*rvás vagy és azért így nem is fognak veled járni ha minden fiúval kikezdesz aki jön megy az utcán.Én 14 éves vagyok és most van előszőr barátom,eddig még nem volt.Egy pár és nagy k*rva leszel...

2010. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok, kössz, ti aztán kedvesek vagytok. Azért..ne magatokhoz hasonlítsatok..Jóó?
2010. márc. 5. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!