Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy fiúnak tetszeni,...

Szeretnék egy fiúnak tetszeni, adjatok tanácsot! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, és egy fiúnak szeretnék tetszeni, úgy hogy nem akarok túl feltűnő lenni, de azért mégis észrevegyen. Az összes fiú alacsonyabb nálam az osztályban, lehet, hogy ez a baj, lehet, hogy ciki lenne velem járni, mert magasabb vagyok?1-4ben sok fiúval jártam, de lehet, hogy most márs a baj, lehet, hogy egy kicsit túl ku*vás vagyok, de nem tudom, segítsetek! Adjatok tippeket, hogy hogyan tetszhetnék neki.
2010. márc. 2. 20:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És..sztem egyáltalán nem korai, de azért nem kell kislánynak tartani, mert nálatok kissebb vagyok. Szüleim? Hmm.. Háát, nem mászlálok, de mind1.
2010. márc. 5. 21:37
 12/22 anonim ***** válasza:
60%

de,nagyon korai. 16 éves vagyok,most van az első barátom,és nem azért mert visszafogott kislány vagyok :)


Vegyél vissza a tempódból csöppség,és ne öltözz krvásan...

Egyébként mosolyogj rá,próbálj valahogy a közelébe férkőzni.

(pl. ülj menzán az asztalához,ahogy az egyik válaszoló írta,kérd el a radírját ha együtt vagy vele napköziben...stb.stb...)

2010. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
11 évesen elkezdett már pasizni.. mennyél vissza játszani.. nekem 13 évesen volt először pasim (addig nem is érdekeltek ilyen jellegű dolgok )és 14 évesen vesztettem el a szüzességem most vagyok 16 és nagyon jól megvagyok a barátommal .. ennyit erről.. és nem hiszem hogy anyukád tudná ezt hogy ilyen dolgok érdekelnek.. mennyél még babázni
2010. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
utolsó .13 évesen még te is mehettél volna babázni bocsi...:)
2010. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A kor dimenziók összecsapanak. A 11 éves kiélt ledér, és a 16 éves szerint 14 éves korig ne feküdjön le senkivel. Ez klassz szerintem az első menzesznél még nem kell melegágyas dugványozás. 16-os te megfogod bánni, ha majd szakítottok, hogy ennek a srácnak adtad a szűzességed. Mert még lesz 3-4 barátod. Amíg 22 nem leszel. Honnan veszem? Statisztika. Ha 14 évesen hancuroztál akkor modern szóval belevaló csaj lehetsz.
2010. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
szerintem 16 éves korig nem kéne azért összefeküdni senkivel. 13 évesen meg azért már nem kell babázni, de fiúzni sem, 13 vagyok, nem szokásom babázni (helyette oldalt szerkesztek xD), de fiúzni sem. oké, hogy szerelmes belé, de ezek a kijelentések, hogy járt már sok fiúval, ez zért durva
2010. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A kisasszonynak meg annyit aki kérdezett: Szerintem, most kicsit állj le, foglalkozz a biológiával, olvass IM-et vagy tvájlájtot, kérd meg aput, hogy vigyen el lovagolni, ne kösd le magad fiúzással. Hidd el, ha igaz amit mondasz, hogy sok pasid volt még ha te is dobtad őket, mire vége az általánosnak nem leszel a fiúk szemében értékes. Az meg annyit jelent, hogy itt a Barbi, ja én is jártam vele. Egy 100asért megfoghatod a jobb mellét. A nő minél jobban kötélnek áll, minél jobban tudatja, hogy őt nem lehet csak úgy egy zselésséró vigyorral megkapni, annál vonzóbb és "elérhetetlen istennő" híre lesz. Ha pedig valaki jár veled ő nem egy 14 dik turista lesz a leértékelt nyaraláson, hanem A bajnok, a nyertes aki megütötte a jackpotot. Egy szó mint 100 legyél titokzatos, szemérmes, és mindenki téged akar majd. Mert bár a férfi azért változik, de az önmagát gyengének és törékenynek és titokzatos mutató nőért bármilyen korszakban vágyik. Ez az igazán vonzó nem a korzóqrva külcsín.
2010. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Gratulálok...

"Elsőtől, negyedikig sok fiúval jártam"

Nagyon ügyes vagy, büszke lehetsz magadra. Én se vagyok túl idős, de több vagyok mint te és nekem még egy barátom se volt. Minek akarsz 11 évesen pasit? Én 11 éves koromban a tanulással foglalkoztam. Neked is így kéne, nem?

Mindegy, te tudod.

Na, hogy nem csak bunkóskodjak itt, ezért próbálok tanácsot adni.

Menj oda hozzá, beszélgess vele és egy kicsit fogd vissza magad, mert te magad írtad, hogy "egy kicsit túl ku*vás vagy"... Ne legyél ilyen. Ez nem minden fiúnak jön be, igaz mostanában egyre többnek. De te ne legyél ilyen. Jó lenne, ha megmaradna a tinik egy része normálisnak. (: Remélem valamennyit segítettem.


14/L

2010. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
15:17! Köszii, segítettél. =D Inkább ne válaszoljon senki, ha csak lecsesztek. Nem arra vagyok kiváncsi, hogy nektek mikor volt pasitok. De amúgyis trgytalan már, tényleg igazatok van. (: Belátom, korai ez még. Amúgy köszi a segítséget.
2010. márc. 7. 19:10
 20/22 anonim válasza:

Figyi csajok!

A kérdező azt kérdezte, hogy hogy tetszeggyen egy fiúnak. A kort ilyenkor nem számit! És ha az a válaszoló csaj már 14 évesen lefeküdt azzal a csávóval akkor ... Na! Ahogy az egyik csaj mondta, kérd el a ceruzáját, agy a radírját, és próbájj megtudni pár dolgot, pl. hogy mit szeret, meg ilyesmi.

2012. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!