Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy fiúnak tetszeni,...

Szeretnék egy fiúnak tetszeni, adjatok tanácsot! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, és egy fiúnak szeretnék tetszeni, úgy hogy nem akarok túl feltűnő lenni, de azért mégis észrevegyen. Az összes fiú alacsonyabb nálam az osztályban, lehet, hogy ez a baj, lehet, hogy ciki lenne velem járni, mert magasabb vagyok?1-4ben sok fiúval jártam, de lehet, hogy most márs a baj, lehet, hogy egy kicsit túl ku*vás vagyok, de nem tudom, segítsetek! Adjatok tippeket, hogy hogyan tetszhetnék neki.
2010. márc. 2. 20:09
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Komoj 11 éves vagy?! De ezzel nincs gond lehet hogy más tetszik neki vagy egyszerűen nem akar veled járni ennyi!!!
2015. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Vegyél fel menő ruhákat.pl: szakadt csőgatya,converse torna cipő.Sminkeld magad de csak egy kicsit,legyél kedves! Ennyi egy 11 éves lánynak.

Többet nem lehet talán még ezeket se amiket felsoroltam. Nöj fel és majd utánna pl 15 évesen!

2015. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!