Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak őszintén, ez egy anonim...

Csak őszintén, ez egy anonim oldal! Tettél már tönkre ruhát/törtél már el vállfát egy ruhaboltban? Szóltál utána vagy otthagytad?

Figyelt kérdés
Én bevallom őszintén, vállfát törtem már el véletlenül(!) ruhaboltban, ezek olyan vékony műanyagból készülnek, de nem mertem utána szólni.
2015. júl. 3. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Rajtam már asszem szakadt el/repedt el valami ruha próba közben,de nem láttam rajta hol szakadt el és visszatettem.


Egyébként épp tegnap próbáltam fel egy ruhát,ami már szakadt volt és leárazták.

2015. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Földre ejtettem már le ruhát, mert lecsúszott a vállfáról. Visszatettem és kész, ha szólok se mossák ki, meg nem lett koszos vagy ilyesmi. :D

Amúgy nem. De láttam már szakadt, gombhiányos ruhákat, meg a felpróbált felsők és ruhák csupa alapozósak mindenhol, tök undi. :/

2015. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
en szemely szerint felprobalas utan minden ruhat, ami nem allt jol rajtam szejjel tepek, csak h mason se allhasson jol. ilyen gonosz vagyok.
2015. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor látom, nem követtem el nagy bűntényt. vállfát amúgy is simán odaadnak, úgyhogy nem hinném, hogy nagy hiány.

jó persze, ruhát mindenki vert már le. :)

2015. júl. 3. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm széttört egy műanyag vállfát, szólt utána, és nem kellett kifizetni:)
2015. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. írhattok még :)
2015. júl. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!