Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiből tudnám összehozni...

Mennyiből tudnám összehozni ezt az öltözködési "stílust"?

Figyelt kérdés
Olyan stílusra gondoltam, ami kifinomultásogt illetve illedelmességet sugároz (lehet hülyén hangzik de na :D)mégis divatos, és nem az az öltönybenjárós aktakukac akarok lenni. Ilyenekre gondoltam pl.:Szövetkabát, ingek (2-3 esetleg 4), és olyan cipő amely sportos azonban illik a ruhához/ruhákhoz, valamint egy-két zakó az ing fölé, és (ugyanúgy 2-3) nadrág ami szintén illik a ruhához (olyan farmerra gondoltam ami nem az a buggyos, de nemis az amelyikben nem kap levegőt a lábam). Előre is köszönöm! Egyébként ha ez bármiben is segít 13 éves vagyok fiú természetesen, és vékony (leggalábbis nem elhízott) testalkat. Van egy szemüvegem ha illene ehhez még valami. Ha a kedves válaszoló állítana egy összeállítást internetes oldalak linkjeiből, és az összegről úgyszint megköszönném!

2015. júl. 6. 02:05
1 2
 11/11 csingilingg84 ***** válasza:

Tudom, hogy az első sorban azt írtad, nem szeretnél öltönyt, de akkor keresgélj anélkül. :)

[link]

2015. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!