Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a csőnadrággal?

Mi a baj a csőnadrággal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésbe láttam,hogy irják hogy sz*r. De miért?
2010. márc. 4. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, csak az az egy baj van vele, hogy nehezen lehet levenni
2010. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

mert a dagik véleménye,hogy szar,nekik nem áll jól,ezért a nadrág a hibás,és lesz*rozzák


várom a lepontozást :)

2010. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
mert mindenkin az van, de ezt a tinik még úgysem értik. énis ilyen tini voltam, mindent megvettem ami az aktuális divat volt, később azonban rájöttem h baromira felesleges és szar is tökugyanolyannak lenni mint az összes tini. mostmár 24 vagyok, saját stílusom van és jobban is érzem magam.
2010. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az ég világon semmi baj a csőnadrággal..azok sz*rozzák le akiknek nincs pénzük venni vagy akiknek nem áll jól..most ezt nem kritika képpen mondtam én sem vagyok milliomos és nem is vagyok valami sovány ilyen középsúlyúakhoz tartozom..
2010. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Nincs pénzük megvenni mi??Nem is azért mert minden második emberen az van.Nem!!!!Ez egy vicc!!!!
2010. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
én is amondó vagyok, hogy mindenki vegyen alakjának, stílusának megfelelő gatyát.A csőgatya tényleg csak vékonyakon, úgyhogy általában tiniken, áll jól:)
2010. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
nekem nincs bajom vele, csak amikor FIÚK veszik fel, főleg amikor már répa nacit, az undorító...befeszítené a lábát kb elszakadna..
2010. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

Én 20 éves vagyok(nem tini) mégis jól áll a csőnadrág!Egy magassarkú kerek orrú cipővel hordom őket és tök jól néznek ki!

Szerintem nincs vele semmi baj!Azok írják, hogy "sza..r", akiknak valószinűleg nem áll jól!


20L

2010. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Mások szerint jó az alakom,bár én nem így gondolom.Nekem valahogy nem tetszik a csőnadrág,nem tudom miért,de valahogy nem tetszik.Ezért nem is hordok.Vagyis van egy,de az is megy már szét a comb részénél.Pedig 1,5 hónapja vettem:(

Pénzem is lenne megvenni,nem drágák mint más nadrágok,de nem tetszik.

15/L

2010. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én épp úgy vettem észre, hogy a tinik általában répanadrágot hordanak,az idősebbek pedig csőnadrágot vagy trapézt.
2010. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!