Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a csőnadrággal?

Mi a baj a csőnadrággal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésbe láttam,hogy irják hogy sz*r. De miért?
2010. márc. 4. 13:19
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én egyáltalán nem vagyok vékony!Mégis csőgatyát hordok...Sokkal jobban áll,mint a trapéz:D
2010. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Butaság, nekem 24 ezer forintos férfias militarys szabásstílusú acélszürke Levi's farmerem van,ami bizony elég jól néz ki,nem tömegcucc,és nem is szélsőséges, meg sosem megy ki a divatból. De van több farmerem is, azok is 20 ezer fölöttiek,és egyik sem csőnadrág.Mind a normális "bootcut" stílusú,az ami férfias, az sosem megy ki a divatból. És jól áll, szálkás izmos vagyok,a farizmomon is pont csak annyira feszül amennyire kell, és nem olyan pálcikaemberke viselet mint a csőnadrág. Nagy tévadés tehát a pénzhiányra meg rossz kinézetre fogni,ha valakinek nem tetszik ez a túlzottan szélsőséges most épp felkapott divathóbort. Pont ugyanaz mint ezelőtt 8 -10 éve minden második emberke fubugatyában tolta,az a randa xxxl es trotty vacak, mert akkor az volt a felkapott divathóbort,és ma már nagyon sok közegben vér cikinek számít,mert sosem volt esztétikus,praktikus, csak egy csinált divat. Ezzel ellentétben a normális fazonú farmerek mindig jelen voltak, és jelen is lesznek, nem fogják sosem kiutálni azokat. Illetve olyanban még nem hallottam senkit sem ,hogy cikiztek volna,univerzálisan elfogadott viselet. Én magam részéről a szélsőségeket szeretem kerülni /trotty vagy cső sztáyl/
2010. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csőgatyát ribancok hordanak...
2011. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!