Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a csőnadrággal?

Mi a baj a csőnadrággal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésbe láttam,hogy irják hogy sz*r. De miért?
2010. márc. 4. 13:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
A csőgatya csak és kizárólag hibátlan alakú lányoknak áll jól. Kövéreknek nem, mert még jobban kövérít, gebéknek sem, mert úgy néznek ki benne, mint a csövesek. Széles csípőhöz sem jó, mert "tehénp*csát" csinál, de túl keskeny csípőhöz sem, mert attól fiús lesz az alkat. Tehát rendkívül elferdíti bárkinek az alakját.
2010. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
tavaj előtt teli volt a turkáló répagatyákkal..a szivárvány mindenféle színében pompáztak,és általában ciki volt hordani..most meg ennyi pénzbe kerül ugyanez.amúgy szerintem még mindíg ciki..lehet maradi vagyok..de a csőgatya meg csak vékony lányon áll jól,és ha egy kicsi felesleg van,akkor szépen kiemeli a háját az illetőnek..ezért mondják rá,hogy sz*r..nekem nincs feleslegem,de vékony a lábam,így tuti nem vennék fel ilyet,sőtt..ha fiúk hordják,na arról meg ne is beszéljünk,mert az rém b*zis,akárki bármit mond..olyan,mintha a fiúk cicanadrágban rohangálnának..na az cikibb,mint egy lányon..amúgy én nem a nőket utálom,hanem azt a gatyát,felőlem azt vesznek fel,amit akarnak,de rajtam ilyen ócska alaktámadás nem lesz látható soha..akiknek ilyen vékony lábuk van,mint nekem,azok hordjanak bővebb gatyát,akár oldalzsebeset egy kis feszülős toppal,még az is jobb,minthogy kihangsúlyozzák a pálcika lábakat..azt birom,amikor a lányok lába közt felül a combnál elfér egy gyufásskatulya is,mégis tapadósat vesznek fel..a pasim azt mondja átmegy a vonat a p*ncijánál.. :D
2010. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
el nem tudnám képzelni magam csőgatya nélkül..:D
2010. márc. 4. 16:32
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

pedig,ha a divatot követed,kezd kimenni a divatból,és ha annyira tetszik,és hordani fogod utána is,akkor meg fogod érteni,miért nem követik egyesek a divatot..

amúgy nyugodt szívvel hordhatod,főleg,ha neked jól áll,mert ettől van az embernek ízlése,nem attól,hogy a divatot ráerőszakolja a nép!Nem az ember van a divatért,hanem az emberért van a divat,és addig,amíg valami jól áll,addig ne akard levenni!Ennyi! :)

2010. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nemis fogom.Én csak ezt szeretem, am meg nem is érzem jól magam az ilyen bővebb gatyákba.Vannak amik tetszenek 1-2 db. de az ilyen nagyon speciális:D És nem is az a kifejezett bőszárú..

Nekem a bőszárúról mindig a juhászok jutnak az eszembe..xD

Maradok a tallyweilj csőgatyánál.:D:D

2010. márc. 4. 19:13
 16/23 anonim ***** válasza:

A divatnak mindig megbotránkoztató hatása van?!lehet pont ez lenne a lényege hiszen az impresszionistákat is gyűlölték most pedig remekműveknek tekintik az alkotásaikat.

Én szeretem a változásokat és a divat állandó megújulását és jól szórakozom azokon akik megbotránkoznak rajta, hiszen mi is viseltünk az akkori divatnak megfelelő most már inkább ordenárénak tűnő cuccokat. Én szeretem a cső és répa szárú nacikat magassarkúval pedig magas is vagyok és a lábaim és véknyak, sőt még csípőm is van, de szexinek érzem magam benne és ez számít.

2010. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
emó, imó, emo, eszkemo. tök mindegy melyik.
2010. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
jah és túl divat -.-"
2010. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

?

milyen emo??

2010. márc. 4. 20:59
 20/23 anonim ***** válasza:
nemvagyok nádszál, de nekem jól áll...(azt mondják, jobb mintha lógna rajtam) alkati dolog. :D én szeretem. :D
2010. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!