Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen estélyit válasszak?

Milyen estélyit válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretnék estélyi ruhát vásárolni, de nem tudom milyen illene az alkatomhoz igazán. Alacsony vagyok és vékony, jó alakú fiatal nő. Vehetek fel földig érő, hátul kivágott estélyit?( [link] ) Vagy inkább a rövidet részesítsem előnyben?? Kérem tanácsukat! köszönöm
2008. szept. 3. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinos a lábad, akkor nagyon jó a rövid ruha, esetleg magas nyakú, ujjatlan. De ha csinos vagy, akkor biztosan minden jól áll. A hosszú ruha kicsit megnyújtja az alakot. (Én is imádom a szép ruhákat :)))
2008. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint én: azt írod, alacsony vagy. A képen látható ruha gyönyörű, de inkább magas nőn tudnám elképzelni.
2008. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez, amit belinkeltél, igazából a magas nőknek áll jól. De nagyon szép :-) Szerintem csak úgy lehet kiválasztani a megfelelő ruhát, ha bemész az üzletben és felpróbálsz jó pár darabot. Vigyél magaddal egy őszinte barátnőt is, mert sok eladó bármire azt mondja, hogy "mintha magára öntötték volna". Remélem megtalálod a megfelelő ruhát!
2008. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában attól függ milyen alkalom lesz. Az alkalmi ruha, koktélruha és a nagyestélyi és kisestélyi között jelentős különbségek vannak. Ha alacsony vagy szerintem a képen látható kicsit uszályos ruha olyan lesz mintha nagy lenne rád. Azt írod jó alakú vagy, így szinte bármilyen szabású ruhát felvehetsz, azt hogy mennyire lehet kivágott az alkalomtól függ. Hááát... sok értelmeset nem írtam. :D Nagyon nehéz látatlanban tanácsot adni.

Szerintem is próbálgass fel pár ruhát és amiben ragyogónak érzed magad és tudsz benne mozogni is, azt válaszd! :)

2008. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer a tv-ben hallottam ilyen tanácsokat.Én is olyasmi alkat vagyok mint te,ezért jegyeztem meg:alacsony nőknek a mély dekoltázs az előnyös,mert nyújt optikailag.A magasnyakú nekünk előnytelen.
2008. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!