Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A párom lecseszett amiért ma...

A párom lecseszett amiért ma vettem magamnak pár dolgot összesen kb 10 ezret költöttem. Hogy magyarázzam meg neki, hogy ez teljesen normális és nem "vásárlásmánia" meg pénzszórás?

Figyelt kérdés

Mindent a saját pénzemből vettem és turkálókban voltam.

Az a baja, hogy augusztusban megyünk nyaralni és minden pénz félre kéne rá tenni amit tudunk, viszont direkt arra a nyaralásra vettem a dolgokat is ami szükséges.

Szerintem nagyon is olcsó volt minden.

Na szóval a ruhákra kb 7000-et költöttem. Ez 1 kendő, 1 fürdőruha, 2 nyári ruha meg egy kardigán.

Ekkora nagy baj ez? Más nők egy darab alapozóra költenek el ennyit.

:( Mindig spórolok magamon és egyszer nem tudok örömmel magamra költeni, mert ebből is vita van.


2015. júl. 20. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, jobban jársz... Épeszű ember nem tesz olyan megjegyzéseket, hogy nézzél ki úgy, mint a haverjai barátnői.
2015. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olcsó szépnek lenni. A barátod azt várja el hogy hozd ki magadból a maximumot, szinte ingyen. Én a helyedben nem engedném, hogy a párom megmondja mennyit költhetek amikor a saját pénzemet költöm. Mert, ha tényleg sokat költenél felesleges dolgokra és szólna akkor azt mondom oké, de nem lehetsz a nyaraláson "téli" ruhába, persze akkor meg azért lennél megszólva, hogy nyáron miért nem tudsz kicsit csinosabban öltözni. Menj el nyugodtan fodrászhoz és körmöshöz is, felnőtt nő vagy. Megkerested azt a pénz, amíg mindent olyat amit ki kell fizetned kifizetsz nyugodtan költs utána magadra is.
2015. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval megszabja, hogy a saját pénzedet mire költheted, de még akkor másokhoz hasonkítgat, és elvárja, hogy máshoz hasonlóan nézz ki, emellett meg a sz..r is ízetlen neki.

Bocs, de nem gondolkoztál azon, hogy esetleg nem ő az "igazi"?

2015. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Nehogy mar a befott tegye el nagymamit!

Allj a sarkadra!

Mi koze van hozza hogy a te SAJAT penzedbol mit veszel, amiert TE dolgztal meg!?

Hisz nem az o penzet koltotted el, hanem te dolgoztal erte kemenyen!

Ah!

Valami problema van, ugy gondolom

2016. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!