Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruhákat...

Szerintetek milyen ruhákat kéne vennem?

Figyelt kérdés

2 hét múlva leszek 16,és most hogy jön a tavasz,szeretnék stílust váltani,nőiesebb ruhákat hordani.Általában farmert hordok,sima felsővel,meg sportcipőt hozzá,néha veszek fel magassarkút.Viszonylag sok ruhám van,főleg felsők,de olyan mintha egy rongyom se lenne.Reggel csak állok a szekrény előtt,és nem tudom mit vegyek fel.Mik azok az alapdarabok,amiket könnyen tudok kombinálni,pl.suliba,buliba,barátnős talikra?A fehérneműim is eléggé "nagymamis" stílusúak,szeretném őket kiselejtezni,és újakat venni.

Várom az ötleteket!:)

15/L


2010. márc. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy farmer miniszoknyát, egy ceruzaszoknyát, vegyél egy csőnacit, egy rövidnacit, ízléses öveket, ingeket, blúzokat, aranyos pólókat, egy mélyülepő gatyót, egy magassarkút, egy csini sapit, sálakat, kendőket és szerintem helyben leszünk.:)
2010. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fehérneműkben pedig.. csini kis tangák.. vagy boxerek :) ami kényelmes és ízléses.. sexy cickótartók.. meg ilyesmi.. jah és egy halom pénz aminn ezt megveszed :)
2010. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha szeretnéd kombinálni a ruháidat más ruhadarabokat, akkor az egyszínű dolgokat ajánlom, mert több mindenhez fel tudod venni. Persze mivel látom, hogy 15 vagy így mintás, feliratos felsőket is nyugodtan vásárolhatsz...

Néhány dolog ami nekem mostanában tetszik :)


Pl ez sok mindennel fel lehet venni

[link]

[link]


Ha veszel egyszínű topokat azokat is sok mindennel lehet variálni


[link]

[link]


Én még a tunikát is szeretem (ha bevállalós vagy akár cicanacival is felveheted)


[link]

[link]

[link]


Szoknyák közül is lehet bőven válogatni, az alakodnak megfelelően.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha feltűnő színű vagy mintájú a szoknya, akkor a felsőnél törekedj az egyszerűségre.

2010. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. márc. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!