Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az szerintetek baj, ha sok...

Az szerintetek baj, ha sok ugyanolyan ingem van? Színt és fazont is beleértve.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ha minden nap ugyanolyan ingben látnának, akkor azt hinnék az emberek, hogy mindig ugyan az van rajtam. Az oka ennek az, hogy ebben a fazonban nem találok más színű ingeket, amik tetszenének, olyan ingeket meg nem szeretnék hordani, amikben nem érzem jól magam.

2015. júl. 31. 10:34
 1/7 E1D1E válasza:
100%

Ezt a mesfiguráknál már megszoktuk, szerintem a valóságban sem lenne ebből nagy probléma.

És még hivatkozni is könnyebb rád, pl.: az az x színü niges ember az. És ha valaki bármikor nyom egy jellemzést rólad, mindenki tudni fogja, hogy terád gondolt, mivel ez beleívódik a jellemedbe!


Nem rosz csak elsőre szokatlan. Azal ne törődj hogy mások mit gondolnak, te biztossan tudod, hogy nem minden nap ugyan abbn a ruhában vagy, csak úgy tűnik!

2015. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 E1D1E válasza:

ez elég kuszára sikerült.


Szóval, hogy nem vagy minden nap ugyan abban a ruhában!

2015. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Nekem is van több ugyanolyan ingem, senki se szól meg érte.
2015. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Van egy stílusod,ezzel nincs baj,hordd azt amiben jól érzed magad!
2015. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, csak változatos legyen, tehát lehet egymás utáni napokban szín vagy fazon változzon.

Nekem ha nagyon megtetszik egy blúz volt,hogy kettő egyformát vettem belőle, így sok mindenből van tartalékom

2015. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:
Nemrég vettem 6 kockás inget,szóóóval...
2015. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. aug. 1. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!