Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket ez még nem idegesít?

Titeket ez még nem idegesít?

Figyelt kérdés
Úgy bírom amikor a plázakvák Convers cipőben járkálnak. Mivel eredetileg rockereknek volt. Meg van jópár olyan cucc ami eredetileg a rockerek kiegészítője most már a plázajárók is olyanokat hordanak. -.-"
2010. márc. 7. 20:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

erről egy szám jut eszembe,90-es évek környékéről:

"Kinézetük olyan mint a punkoké,akiket megszóltak a szép szines hajukér,pár éve volt ez,felejtve már,bakancsba jár a diszkókirály!"

és a kilencvenes években tényleg sivat volt az acélbetétes varrott orrú,főként kék foltosban,és bordó foltosban..aztán megunta a divatvilág,és szerintem most is ez lesz majd,és akkor megint a rockerek "védjegye" lessz,ne aggódj..

2010. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%

Qrvázz csak le nyugodtam, nem zavar (: .


Az 'e' meg lemaradt a Converse-ről.

2010. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
nyugodtan*
2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
Engem is idegesít! Meg olyat is látni hogy csillogós divat pólóra rá van írva h rock chic meg ilyenek! Fúúj
2010. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%

16:37

én ilyenkor örülök,mert azt jelenti,hogy szereti a rock zenét..ha viszont azt se tudja,mi van ráírva,vagy mit jelent,ha valaki felvesz egy Rock feliratú pólót,akkor azt nagyon le tudom sajnálni..amúgy gondolom azért veszik fel,mert szeretik a rockot,nem?vagy én vagyok a hülye naív?Én speciál képtelen vagyok olyan cuccot felvenni,amire nem tudom mi van ,mit jelent,ami rá van írva,mert nem akarom,hogy olyannak higgyenek,amilyen nem vagyok..ez 13 éves koromban tudatosodott bennem,amikor szegény apám vett nekem egy olyan felsőt,amire rá volt írva,hogy bitch, :D és elmondta valaki,hogy k*rvát jelent..na akkor fogadtam meg,hogy előbb lefordítom mi van rajta,aztán veszem meg,ha a szöveggel egyet értek..szerintem ma már ez nyilvánvaló..

2010. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó : nem azért veszik fel,elhiheted :D
2010. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Az lemaradt...amúgy már azokat a nyálas nők(pl demi lovato vagy ki meg a többi) is "rockernek" számítanak O.o

és az mi? :D

2010. márc. 8. 17:11
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

17:04

MICSODAAAAAAAAAAAA???????????????????????????????????????

akkor ezek azt sem tudják,mit hordanak,és úgy veszik fel??????????????????????????????????????????????????????

SZÉGYEN GYALÁZAT!!!De azért biztos van pár kivétel,gondolom..nem? :S

Ennyire nem lehet valaki sötét,hogy rá van írva hogy rock,és nem szereti a rockot,és megveszi?Nem látom értelmét..ha ez is lenne,akkor inkább varrjon rá egy diszkós együttesnevet,vagy mittomén..ja,hogy ezek nem túl kreatívak..akkó ne vegye meg!NA!Ezzel most felbosszantottam magam,elnézést..én sem veszek fel happy hippy pólót,még ha fekete is,mert NEM VAGYOK HIPPY!Ennyire egyszerű az egész!!Nahát,micsoda dolgok ezek..kész röhely!!!!!!!

2010. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
és ki az a demi lób*szó?
2010. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17:31,nem azért veszik fel bizony.Persze,van olyan,aki szereti,sok olyan van,de nagyon sok olyan is,aki szimplán divatosnak tartja azt a pólót pl.
2010. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!