Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor nagy, kerek hasú ötvenes pasik rövidnadrágban lejtenek nyáron az utcán rengő combokkal?

Figyelt kérdés
Én a legszívesebben odamennék hozzájuk és megkérdezném tőlük, miért veszik el a védtelen járókelők maradék étvágyát is ebben a melegben. Nincs ezeknek otthon tükrük? Nincs valós énképük? Nem tudják magukról, hogy gusztustalanok, hányingerkeltők? A barátnőm apja is így járkál a nagy, elefántszerű combjaival, lefordul a szemem róla, ha meglátom, a barátnőm is szégyelli az apja nyári outfitjét, de nem mer neki szólni.

2015. aug. 12. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem másokkal kellene foglalkozni!
2015. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Utcán nem illik étkezni, így az étvágyam semmitől nem veszi el (akkor sem, ha nem így értetted).


Joga van az általad kifogásolt külsővel rendelkezőknek is nem megsülni, neked pedig SEMMI jogod nincs beleszólni abba, hogy öltöznek, amíg nem közszeméremsértők.


Te is leszel öreg, térjünk vissza erre akkor!

2015. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

40 fokban miben legyen?

Engem nem érdekel, max megjegyzem magamban, h nem szép látvány, vagy vicces, de ennyi. 1 mp múlva már eszembe sem jut.

2015. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar, amikor nincs valakin felső.


De milyen érdekes, hogy a férfiak öltözködése védve van, a lányoknak meg azért is beszólnak, hogy miért teszed a fejed tetejére a hajadat 40 fokban, nem illik az arcformádhoz.

2015. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van? csak azért mert valaki idősebb, kövérebb, süljön meg a hosszabb cuccokban? engem ez sosem érdekelt, étvágyam nem megy el tőle, mindenkinek a saját dolga. biztos vagyok benne mindenki elkövetett már öltözködési hibát ami nem előnyös neki
2015. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

meleg van, nyilván ne legyen emiatt hosszúnadrágban

viszont amikor már pólót se vesznek, az azért tényleg zavaró kicsit

de túl sokat akkor se foglalkozok vele, nem sokáig látom és szerencsére nagyon kevés ilyennel találkozok

2015. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem idegesít.

Mégis miben legyen a szerencsétlen nyáron? Hosszú farmerban? Kinn van a combja egy része, és? Nem a farka meg a heréi lógnak ki...


Az bezzeg elfogadott, hogy a csajok félig kilógó seggel és p___csával, melltől csípőig lilógó hassal mászkálnak, ugye? Persze, mert az a fiúkáknak tetszik. Na, nekem meg (nő létemre) attól foldul ki a belem... Mert oké, hogy rohadás pokol van odakinn, de nekem ne mondja senki, hogy egy üleptől számítva 8-10 centis szárú vászon rövidgatya vagy egy térd fölé érő szoknya többet melegít, mint egy fél p___csát szabadon hagyó farmer bugyi.


A barátnődnek is sok esze lehet, hogy "szégyelli az apja nyári outfitjét". Mégis miért kell ilyennel foglalkozni? Egy kilógó kövérebb férficomb - ahogy előttem is írta valaki - nem közszeméremsértő.

2015. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít, mert észre sem veszem ki miben van, nem azt szoktam figyelni, főleg nem az öregembereket... miért nézném én őket?
2015. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább saját magaddal foglalkozz! Szerintem az gusztustalan, hogy így ítélkezel emberekről. Ha nem tetszik, nem kell odanézni. Azért 40 fokban nem kell mindenkinek, aki neked nem tetszik, hosszúnadrágban főnie. Vagy akkor zárkózz be a lakásba, ha ennyire nem bírod elviselni, hogy nem csak magazinba való emberek vannak az utcán. 20/L
2015. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít, nem is zavar. Az én nagypapám is meglehetősen kövér, és hord rövidnadrágot, de ha egy pillanatra is megfordulna, hogy emiatt szégyellem, leköpném a tükörképem. A barátnőd egy ostoba kis tacskó lehet, hogy így érez. Hozzátenném, igen szegényes lelkivilágra utal ez mindkettőtöktől, de az, hogy más, nálad valószínűleg különb emberekre ilyen jelzőket használsz, mint gusztustalan, hányingerkeltő, egy visszataszító, felszínes dolog. A jellemed az igazán gusztustalan, nem a kövér, rövidnadrágos pasasok látványa.
2015. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!