Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A keringőhöz a ruhát mikor...

A keringőhöz a ruhát mikor érdemes keresni és próbálni, úgy értem mennyivel a szalagavató előtt?

Figyelt kérdés
Még nem tudom mikor lesz a szalagavatóm.
2008. szept. 7. 13:18
 1/3 anonim válasza:

Hat igazabol minel elobb, ha azt akarod, hogy azt a ruhat amit kineztel magadnak ne vigye el addig mas. Nezd ki magadnak es amint megvan a szalagavatod idopontja szolj oda a kolcsonzobe, hogy tegyek felre neked akkorra!


De ne felejtsd el, hogy vannak szalagavatok, mikor az egesz osztaly egyforma ruhaban tancol, akkor teljesen folosleges lenne kinezned magadnak ruhat, nem valoszinu, hogy pont olyat valasztasz mint amilyet az osztaly/evfolyam!


Eloszor tudd meg, hogy nalatok egyeni vagy kozos ruhavalasztas lesz-e! :-)

2008. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum két hónappal előtte nem árt elkezdeni nézelődni.Így lesz időd sokfélét felpróbálni,kitapasztalni,hogy melyik stílus/fazon áll a legjobban,összehasonlítani az árakat.Én vagy 15 ruhát biztos felpróbáltam és nagyon élveztem, olyanokat is felvettem,amikről tudtam,hogy úgysem fogom megvenni az ára miatt. Szerintem egy lány általában élvezi a ruhapróbálgatást,főleg ha ilyen ruháról van szó,úgyhogy mindenképp szánj rá elegendő időt,ne hagyd az utolsó pillanatra!
2008. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,elvileg csak januárban lesz,hogy legyen elég időnk betanulni a táncokat,de majd nézelődök:)
2008. szept. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!