Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj az, ha minden...

Miért baj az, ha minden szettemhez más más cipőt veszek fel? Nem hagynak békén az o. társaim.

Figyelt kérdés
Szóval, az osztály nagy részének vagy nincs több cipője egy szezonra, vagy csak nem hordja.Nekem van több, de mindig az a bajuk, hogy miért kell annyit tökölni, hogy cipőt is válaaztok hozzá, kabátot stb..De ha van, akkor miért ne vegyem fel azt, ami legjobban illik a szettemhez??!
2015. aug. 29. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük? Hagy beszéljenek, ha te így érzed jól magad, hogy gondosan kiválasztod, hogy mihez mit veszel fel, akkor ne érdekelje más véleménye.
2015. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
irigyek?
2015. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fú mennyi cipőd lehet neked :D
2015. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak irigyek lád
2015. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rád*
2015. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig más cipőt húzok, és akkor mi van? Egyáltalán nem vagyunk gazdagok, vannak régebbi -de tökéletes- cipőim is.

Nálunk senkit sem érdekel, volt már, hogy megjegyezték, de még csak azt sem mondhatom, hogy irigyek:D


Lehet te reagálod túl ezt az egészet.... vagy ennyire p*cs.k ténlyeg

Eszembe nem jutna más cipőivel foglalkozni

2015. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hülye pi*sák igazából.:D állandóan mással vannak elfoglalva, hihetetlen, hogy régen legjobb barátnők voltunk:D kettő lányról van szó.
2015. aug. 29. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor csak irigyek,ennyi.

Az én osztályomban is van egy csaj,egész évben ugyanaz a ruhadarab kétszer nincs rajta.Mégsem irigykedem rá,mert neki sok pénze van.Egy ember nem ettől lesz szép.

2015. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg irigyek. Ha megtehetném, én is minden szetthez más cipőt és kabátot vennék. :D
2015. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!