Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar ha egy lanyon...

Titeket zavar ha egy lanyon nincs melltartó? (kep)

Figyelt kérdés

Illetve mennyire feltuno?pl ezen a kepen:

[link]


2015. aug. 31. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a képröl nem látszik, hogy nincs rajta.
2015. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, engem egyáltalán nem zavar, ha valaki nem hord valamilyen okból.


Én sem hordok egyrészt kényelmi szempontból, mert olyat még nem találtak fel, amit órákon keresztül viselve ne éreznék kényelmetlennek, főleg melegben, és ne akarnék minél előbb megszabadulni tőle, másrészt mert nem szeretném, ha megereszkednének a melleim.


Egyre több kutatás jut arra az egyértelmű következtetésre, hogy nem egészséges a rendszeres melltartóviselés (a merevítőpántosak meg különösen nem), többek között azért, mert bizonyos mértékig elszorítják a nyirokkeringést), egy francia kutatás pedig meglepő módon arra a megállapításra jutott, hogy ellentétben azzal, ami a köztudatban él régóta - a kifejezetten nagy melleket leszámítva - azoknak a nőknek, akik rendszeresen viseltek melltartót, - már nem emlékszem, hogy hány év alatt - jobban megereszkedett a melle a kiindulási állapothoz képest, mint azoknak, akik nem, amiatt, hogy azzal, hogy melltartó alátámasztja a melleket, nagy részben átvéve a tartószalagok és a mélyebben fekvő mellizmok szerepét, azt okozza, hogy azok idővel fokozatosan "ellustulnak", elgyengülnek, mint bármi más izom, ami kevésbé van igénybe véve. Vagyis paradox módon épp ellenkező hatást eredményez a melltartó viselése, mint amit elvileg tulajdonítanak, vagy sokáig tulajdonítottak neki, csak ezeket a kutatási eredményeket a fehérneműket gyártó cégek nyilván nem fogják reklámozni.


A kérdésre visszatérve, azt én sem szeretném, hogy feltűnően kirajzolódjanak a mellbimbóim a ruha alatt, úgyhogy azok alá a felsők alá, amiknek vékonyabb, lágyabb esésű az anyaga, szoktam felvenni egy vékony spagettipántos pamut felsőt még nyáron is. Nekem ez így százszor kényelmesebb, mint bármilyen melltartó.


A kép alapján szerintem ez így rendben van, legalábbis nem látom, hogy többet engedne láttatni, mint mondjuk egy vékonyabb, lágyabb esésű fehér felső alatta egy melltartóval.


(Nem vagyok pasi, de nem lennék benne biztos, hogy számukra nem szexibb és kihívóbb mondjuk egy olyan csipkés melltartó, amit egyébként elég sokszor látok nőkön úgy, hogy simán kivehető a ruha alatt, vagy egy olyan, ami egy kivágott, mélyen dekoltált ruhában van valakin, és olyan a szabása, hogy alig valamivel ér a mellbimbók fölé.)

2015. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
20%
Betiltanám a melltartót
2015. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

# 13


Szerintem meg úgy jó és természetes, hogy mindenki eldönti a saját szempontjai alapján, hogy szeretne-e hordani, és ha igen, milyet.


Ha férfi vagy, nem éreznéd abszurdnak, hogy mások döntsenek arról, hogy te hordhatsz-e mondjuk alsónadrágot? :-)

2015. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es: Bocsi, de ez pont nem így van :D Nincs itt különösebb lustulás, mert a mell konkrétan zsírból és tejmirigyekből, tejvezetékekből áll. A tartó szallagok meg olyanok mint a gumi. Ha nagy súlyt cipelnek, megnyúlnak. És semmi nem deformálódik, ha jó méretet veszel.


Kérdező: Ezt a ruhát nyugodtan felveheted nélküle, sokáig néztem a képet, de egyáltalán nem látszik át semmi, olyan mintha lenne rajtad. :)

2015. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szép
2015. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem zavar, és ahol látom ilyet, rögtön felrakok rá egy melltartót. :)
2015. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nem látszik hogy nincs rajta. Szerintem nem gáz, bár ki tudja, hogy járás közben nem lötyög-e.
2015. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!