Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A punkok hogy öltözködnek?

A punkok hogy öltözködnek?

Figyelt kérdés
Konkrét leírást szeretnék...légyszi...
2010. márc. 12. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki az Örs vezér térre és nézd meg :D
2010. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hidd el....mennék, ha tudnék.....ha lenne lehetőségem, már ott szobroznék....de mivel nem tehetem....ezért szeretnék választ kapni a kérdésemre..... :)
2010. márc. 12. 22:43
 3/12 anonim válasza:
20%
öltözz fel olyan igénytelenül és szakadtan ahogyan csak tudsz és máris punk vagy...
2010. márc. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
...nem akarok úgy öltözködni....ha punk lennék, akk nem úgy ÖLTÖZKÖDNÉK(mer' az csak divatpunk(mint divetemo,divatrockker stb)....a divatpunk meg szánalomra méltó....), hanem úgy viselkednék/éreznék....
2010. márc. 13. 08:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a punkokat nem izgatja az hogy milyen ruha van rajtuk. egyszer bp-n odajött hozzám meg a szüleimhez egy punk csaj cigit kérni,rövidgatya,bőrdzseki,egy fekete top meg kék DocMartens volt rajta,a haja meg egyik oldalt fel volt nyírva. az egyik haverja levágott szárú farmert,valami pólót (nem emlékszem milyet,de átlagos volt) meg szintén DocMartenst hordott (és türkizkék taraja volt,tökre tetszett:D) és egy padon csövezett:D


de láttam már olyat is aki "punksnotdead"-es britzászlós fekete pólóban,fekete hosszúnadrágban meg fekete bakancsban volt (megjegyzem üvöltött róla hogy anyuapu pénzén vette a helyi menő alterrocker boltban,az ilyeneket én nem tudom komolyan venni)

2010. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én punk vok. alap felszereltség a bakancs(nekem narancssárga van), bőrkabát nittekkel, hipózott farmer, esetleg vmien szoknya amit magamnak varrtam, a szoknyához párducmintás harisnyát szoktam felvenni, vagy sima fekete harisnyát kilyuggatva, a felső meg vagy bandás felső, vagy top, persze ez mind átalakítva a saját ízlésem szerint vagy saját kezűleg készített pólót hordok:)
2010. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat....már megtudtam, h a punk csajok hogy öltözködnek.....és a punk srácok?
2010. márc. 13. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hipozott gatya, bakancs, bőrdzseki, taraj élénk színekkel + málhazsák
2010. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kábé

[link]

2010. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem kell atompunk-nak lenned. amit leírt az egyik válaszoló maikor odament hozzájuk egy csaj cigit kérni. én pl általában nyáron egy rövidnadrágban vagy szoknya-neccharisnya kombinációban vagyok.. és nem divatpunk vagyok.. egy egyszerű szines top szokott rajtam leni, tornacsuka vagy néha bakancs (pl ha koncertre megyek.) akkor málha (úgysz koncerten) vagy ilyesmi táska:


[link]

csak nem spongyabobosban :D a hajam szőke félhosszú de nem szólt meg még senki, van pár zenekaros pólóm, a málhám tele van firkálva, a táskán van 3 kitűző.. nincs tarajom, sem párducmintás, zebracsíkos ruhám, nem vagyok csöves, van egy tök menő telóm, munkám is van, de szeretek unalmas időmben a haverokkal csövezni.. nem csak punkot hallgatok (rock, metal), van basszerom, nemoskára bandám is szeretek koncertekre járni és a haverok szerint atomjóarc vagyok (: ok ennyi amit tudtam :D


egy lány :P

2011. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!