Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknál a harisnyanadrág +...

Fiúknál a harisnyanadrág + térdnadrág párosításhoz mit szóltok ebben az időjárásban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 15:00
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
De itt van ez az outfit, szerintem jól áll a harisnya a ruházatához, én is jártam így 3-4 évig.
2016. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
2016. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
utolso : ez katasztrofa. fujj. undorito. soha nem kezdenek egy ilyen pasival, aki harisnyat hord.
2016. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Te dolgod, de ebből a válaszodból is látszik, nem az ember a lényeg,bejön e, hanem mit hord, hogy öltözik. Elég baj a mai világban ez, hogy 1 mp alatt eldöntik az emberek ki milyen valójában. És csodálkoznak, hogy nem tudnak boldog kapcsolatban élni, mert külsőleg frankó, de emberileg bunkóval állt össze.

Van akinek semmi baja ha harisnyát húztam amikor hordtam, sőt tetszett is többeknek.

Van akiket irritál, van akiket hidegen hagy a harisnya pasin.

2016. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
nem errol van szo, de valoszinusitenem , hogy a harisnya miatt valami masban is olyan ertekeket kepvisel, ami nem fer ossze az enyemmel. amugy ha utolag derulne ki, hogy harisnyas, akkor kiabrandulnek. szoval jobb elore itelkezni, mint utolag csalodni......
2016. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek fogalma sincs évek után sem, hogy a pasiját valójában mik foglalkoztatják, milyen fétis dolgai vannak, milyen aberrált hajlamai vannak, miket csinál egyedül. Csomóan harisnya fétisesek, de van tanga, zokni 100 féle, amit eltitkol. Szerintem sokkal jobb ha valaki vállalja amit szeret, jelen esetbe szeret harisnyát hordani, ez mégsem akkora gond, mint egy valódi perverz dolog, amit eltitkol.
2016. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
62%
Szerintem a harisnyanadrágot hagyd el és csak térdnadrágot vegyél fel :D
2016. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Nekem bejön és másnak is, akkor miért ne hordhatnánk? Sok embert hidegen hagy, de mégis miért nem lehet elfogadni, ha másnak ez jön be? Elvégre több helyen húznak férfiak harisnyát, nem csak balettosok. De nyilván nem egész lábon utcán hordva, mert úgy kihívó lenne, de térdtől lefelé miért ne? Én sose azért hordtam, mert így fejezzem ki a nemlétező melegségemet, csupán nem szeretek csupasz lábakkal lenni, de általában barna nem átlátszót hordtam, ami sokszor nem is volt feltűnő.
2016. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Akkor ha bzis fiúknál a nylon, akkor a csajoknál pedig qvás.
2017. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Szerintem csajokon is hülyén néz ki.
2017. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!