Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknál a harisnyanadrág +...

Fiúknál a harisnyanadrág + térdnadrág párosításhoz mit szóltok ebben az időjárásban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 15:00
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
#40 akit irritál a harisnya, nylonharisnya, annak nem fog tetszeni, de aki felvesz rövidnadrághoz, az jobbára maga miatt teszi. Persze van kivétel, de pl én sem azért húzok fel, hogy megbámuljanak, hanem mert nylonharisnyában érzem jól magamat.
2017. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

#40 akkor biztos hülyén akarnak kinézni? Mert elég sokan hordják, gondolom feltűnt.

Egyébként több nő azért hordja, mert nem szeret/akar csupasz lábbal járni, ez ugyan így lehet fiúknál is. Én is utálok harisnya nélkül járni, de sok buta meg ezért megbámul.

2017. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
39-esnek szántam a 2 utolsó válaszomat.
2017. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
igazabol akarmilyen kifogas moge akarod is bujtatni, akkor is nagyon nevetsegesen nez ki egy szoros ferfilabon a harisnya....
2017. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

#44 természetesen szőrtelen lábon gondoltam, ahogy én is szőrtelenítek, sok férfinak alapból szőrtelen, ők könnyebb helyzetben vannak.

De az a kérdés, miért nem vállalják fel, akiknek bejön a harisnya?

2017. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Ami a harisnyát illeti én még ebben a melegben is hordom a kompresszós harisnyanadrágot.Meg lehet szokni számomra fontos,hogy a lábam használható maradjon és a viszér ne tegye tönkre.Sajnos a családomban volt ilyen és nekem nem hiányzik.Azt tudom mondani:nem annak fog a lába fájni akinek a szája jár.Ez illetve a fásli az ami a legradikálisabb védekezés ellene.
2017. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!