Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek most akkor márkák?

Ezek most akkor márkák?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy nekik Bershka, Zara, Mango, Retro, New Yorker ruháik vannak. Az lenne a kérdésem, hogy ezek márkák? Azt tudom hogy ezek boltok nevei, de szerintem az ott árult cuccok ugyan azok, mint amik pl. egy Ázsia centerben, vagy bármely kínaiban vannak.
2010. márc. 13. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
márkák.. retro <33
2010. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
igen márkák, ha bemész pl a Retroba 20ezer alatt nem nagyon kapsz gatyát,vagy a Zara,Bershka,Mango.. vannak olcsóbb uccok,de azért nem úgy,mint az Ázsia Centerbe.. Ott aztért nagyrészt bárki megfizethető ruhákat vehet.
2010. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy márkák.:)
2010. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
persze hogy márkák. attól hogy kínában gyártják, még rá van írva a márka. már az adidast is kínában gyártják úgyhogy tökmindegy.
2010. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
márkás cuccok,de a turkálóban is kapsz ugyanolyan márkásat,csak nem 20 ezerért.. :D
2010. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Kínában összeválogatnak egy csomó göncöt, rávarrnak egy "márkanevet" és eladják jó pénzért...szerintem...

Volt már olyan, hogy amit láttam az egyik boltban, ott volt a másik "márkás" üzletben is...

2010. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, csak hogy nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy minden Kínában készül, de a kínai sz.rok kínai gépekkel, míg az angol / amerikai márkák angol /amerikai gépekkel.

Csak Kínában olcsó a min

2010. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
munkaerő bocsi csak elküldte.
2010. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Márkák, de amúgy tiszta röhej... A Retro pl. magyar cég és valóban, 20 ezer alatt ott nem kapsz gatyát.
2010. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mind márka, kivétel a New Yorker. Az üzlet (:

És messze nem ugyanazok..

2010. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!