Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek most akkor márkák?

Ezek most akkor márkák?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy nekik Bershka, Zara, Mango, Retro, New Yorker ruháik vannak. Az lenne a kérdésem, hogy ezek márkák? Azt tudom hogy ezek boltok nevei, de szerintem az ott árult cuccok ugyan azok, mint amik pl. egy Ázsia centerben, vagy bármely kínaiban vannak.
2010. márc. 13. 08:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
A Retro egy sz@r. és simán vannak 10 ezer körül is gatyák. Múltkor amúgy bementem, és a pólók olyan vékony anyagból voltak, hogy átlátta rajtuk. De tényleg. Mintha már 50.000-szer kimosták volna őket. Ki is jöttem gyorsan....
2010. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát attól függ, mit nevezünk márkának?

daimler ag: mercedes, smart, maybach gyártója. tehát a merci egy márka, vagy csak egy név, ami alatt a daimler prémium kocsikat gyárt?

vagy: a rolex önálló márka, míg pl a tag heuer, omega már a lvmh ill. swatch group része.

(amúgy a zarát ugyanaz jegyzi, mint a bershkát, vagy pull and bear-t, a spanyol inditex csoport)


a fentiekre én sem tudom a választ, de érdekel a kérdés. gondolom ha előbb volt az omega mondjuk, mint a swatch group, akkor nem egy kitalált márkáról van szó, csak megvették a céget. kérdés, mennyire maradt önálló a svájci cég, nem-e egy futószalagon készül-e az 1 milliós seamaster a nyugaton nem is kapható certinával? (azt tudom, hogy a szerkezet ugyanaz, ETA a neve)

tehát bonyolult kérdés:)

2010. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!