Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra mit kellene...

Állásinterjúra mit kellene felvennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnapra hívtak be egy logisztikai állásinterjúra. Milyen ruhában kellene megjelenni?

Sajnos öltönyöm jelenleg nincs, mert sokat fogytam mostanság, és a régi már elég bő. Ráadásul pénzem se sok van, mivel jelenleg nincs munkám, amiből gyorsan vehetnék egy normálisat.

Nagyon gáz lenne, ha egy fekete slim fit inget vennék fel, hozzá egy szürke egyszínű sima farmert, és egy szürke Puma cipőt? (Sajna cipőkből sem vagyok eleresztve.) Igazából a színek összeillenek, kérdés, hogy ez a stílus elfogadható-e egy interjúra.



2015. szept. 21. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az öltöny felesleges lenne kopletten ha csak nem vezérigazgatói posztra pályázol. Az én viszonylataimban az elfogadható egy ing amit nem a kutya szájából szedtek ki egy farmer vagy egyszinű nadrág persze nem hupilila.. egy elegánsabb cipő vagy farmer egy normális egyszinű póló pl fekete és egy zakó..
2015. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem jónak tűnik a leírás- ami fontos: hogy jól érezd magad benne! Érkezz időben, és ne izgulj nagyon: lesz, ahogy lesz!
2015. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha diplomás állás, akkor illik azért minimum zakót venni, de pl. egy raktárostól vagy targoncástól ezt nem várják el.
2015. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem diplomás állás, legalábbis csak középfokú végzettséget kértek.

2015. szept. 21. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadható.
2015. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!