Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőiesebben, elegánsabban...

Nőiesebben, elegánsabban szeretnék öltözködni. Konkrétan milyen ruhadarabokat hordtok? És ha nagyon meleg/nagyon hideg van? Esetleg plusz tippnek hogy hol veszitek, nem olyan egetverő árakon? 17/l

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Én konkrétan ezeket/ezekhez hasonló ruhadarabokat hordok :) Budapesten szoktam vásárolni, Dorothy&Aby-be, egyéb turkálókba, amikbe belefutok sétálgatás közben :D Elég nehéz szépeket találni, amik nem olcsó hatásúak és minőségre is okés, de bizony olyan kincseket lehet találni párszáz forintért, amikért márkás boltokban tízezreket szoktak otthagyni.

Mondjuk a cipőkre érdemes többet költeni, én azokat szoktam márkaboltokban venni, (néha becsúszik egy-egy kínai is), illetve a táskákért szoktam többet fizetni, "hátha tovább bírja mint az olcsóbb", nem mindig jön össze, néha inkább ebay-ről szoktam rendelni, ékszereket és órákat is onnan szoktam, alig 5-600 forintért. (Órákért nem árt többet adni, mert a 600 forintos egy hónap után felmondta a szolgálatot :D)

Cipők közül egyébként inkább topánkákat hordok, magassarkút csak bizonyos alkalmakkor (esküvő, szülinapi kajálás ilyesmi).

Téli ruhákat nehezebb találni, mert nem csak arra kell figyelni, hogy nőies és szép legyen, de praktikus, meleg is. Én télre egyébként két kabátot szoktam venni (nem minden évben, most például jó lesz a tavalyi), egy vékonyabb szövetkabátot, illetve egy nőiességet alább hagyó hiperszuper meleget, a szibériai napokra, illetve csizmából is többet szoktam beszerezni, (van ami marad tavalyról, sőt van két éves csizmám is), tehát nem kell feltétlen minden évben az új és a legjobb, az a lényeg, hogy a lábad ne fagyjon le munkába/suliba menet, illetve (nem tudom te merre laksz) lábbeli választásnál arra is kell figyelni, hogy a talpa ne legyen a legcsúszósabb, meg hát én a magassarkú csizmát annyira nem is preferálom nagy hóban (novemberben még okés az éktalpú bokacsizma és stb), igaz városban nem tűnik fel az embernek, ott könnyű a közlekedés, de én vidéki vagyok, ha útközben a hidegben, hóban leszakad a buszon az ékszíj, kemény kilométereket kell gyalogolni, ami csilivili csizmákban annyira nem egyszerű :D

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne csak azt figyeld a ruhán, hogy mennyire nőies, hanem azt is, hogy mennyire praktikus, hordható, mert nincs annál szebb látvány amikor egy gyönyörű ruhakölteményben bénázik a csaj :D az minden de nem nőies és elegáns.

2015. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,sokat segítettél. :)
2015. szept. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!