Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan lány, aki...

Van még olyan lány, aki farmer helyett ilyen nadrágot hord hétköznap? 24/f

Figyelt kérdés

Vagy esélyem sincs ilyen csinos, nőies stílusú lánnyal megismerkedni? :-(


[link]



2015. okt. 1. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Neha neha, evente 2x csak, nemigazan szeretem, de elegans szerintem
2015. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyet kell értenem hogy vannak manapság borzasztó ronda,vagy slampos stílusok,(amúgy az is elég snassz amit te linkeltél) de nem lehetsz ilyen felszínes,hogy csak a külsőt nézed.Például én olyan középsuliba jártam ahol sok ilyen "művészlélek" volt a művészeti szakokból kifolyólag.Nagyon tetszett nekem, mindenki olyan érzékenynek intelligensnek és varázslatosnak tűnt pl ilyen: [link] mint egy tündér,én csaj vagyok amúgy és szerettem volna ilyenekkel barátkozni.DE belülről a 4 év alatt kibukott hogy sz.rrá piált kurv.kkal vagyok körbevéve,és sajnos ez általánosságban igaz volt,egy két barátot szereztem ott akiknek nem volt ilyen nagyon művészieskedő stílusa tök egyszerű de rendesek voltak. 23 L
2015. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Amit linkeltél az 40 felett még elmegy, de egy fiatalon igen csak divatja múlt. :D
2015. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az a neve hogy vintage stilus művész körökben elterjedt nézz utána:)
2015. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
segítek is: [link]
2015. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#2


Nem vagyok felszínes, természetesen nem csak a külső számít, sőt! Sokkal inkább a belső személyiség érdekel, de úgy gondolom, hogy ehhez hozzá tartozik a megjelenés is, mivel részben ezzel fejezi ki magát az ember. A kettő egysége, harmóniája teszi különlegessé az illető lányt. Meg persze először a külsőt látjuk meg először.

A személyiségről csak később derül ki, hogy olyan-e, mint amilyennek elsőre gondoltuk. Legalábbis én így gondolom. Az persze nagyon kellemetlen, ha kiderül, hogy a külsőnek semmi köze a belsőhöz, s az egész csak egy megjátszás volt az illető részéről. De én itt a kérdésben természetesen az előbb említett nőies külső-belső összhangra gondoltam. Amúgy köszi a választ! :)

2015. okt. 1. 12:34
 7/16 A kérdező kommentje:
Meg persze a többieknek is köszönöm, hogy szakítottatok rám egy kis időt! :)
2015. okt. 1. 12:37
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Lol.
2015. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában elég sokszor hordok ilyesmit, mert irodai munkám volt, és most állásinterjúkra ilyenekre járok. Viszont munkán kívül nem ilyesmit veszek fel (nem feltétlenül csak farmert, hanem vászont is, de szűk szárú, sztreccsesebb, kényelmesebb nadrágokat), mert 1) szerintem tényleg öregít, főleg ez a fazon a bővülő szárral, 2) nem kényelmes, 3) nem feltétlenül ez a személyes stílusom, 4) attól még szeretek nőiesen öltözködöm, hogy farmert húzok fel (ing/blúz, szebb fazonú felsők, ékszerek, szép cipő, szép táska, elegáns smink).
2015. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szoknyapárti vagyok, úgyhogy én kevésbé hordok nadrágokat, viszont mikor kemény hidegek vannak azért kénytelen vagyok nadrágot húzni.


Egyébként ez nem egy hétköznapi nadrág. Inkább alkalmi, ünnepélyes, elitt, és max hétköznapra csak azok fogják felvenni, akiknek a munkája megköveteli.


24 évesen ne azt nézd már, hogy egy nőn most egy fekete elegáns nadrág van-e vagy sem. Ettől a belső azért sokkal fontosabb!


Egyébként a szoknya sokkal nőiesebb, mint a nadrág! :P

Ha már a nőiességre hajtasz leginkább!

2015. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!