Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még olyan lány, aki...

Van még olyan lány, aki farmer helyett ilyen nadrágot hord hétköznap? 24/f

Figyelt kérdés

Vagy esélyem sincs ilyen csinos, nőies stílusú lánnyal megismerkedni? :-(


[link]



2015. okt. 1. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Igen.Csak sajnos,alig lehet kapni kb 10 éve.A szűk szárú,az minden,csak nem elegáns,vagy szép inkább,mint egy harisnya.Szoknyával tudnám csak felvenni,csizmával.
2015. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagy marhaság, hogy idelinkelsz egy nadrágot, hogy van-e ilyen lány? Ráadásul ezt a hülye p.... demcsákot!
2015. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Bankokban keresgélj, nekik elő van írva, szegényeknek. De valószínűleg többségük alig várja a munkaidő végét, hogy áthúzhasson egy kényelmesebb darabot.
2015. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
8-10 éve még ilyenekben jártam, szerintem nagyon kényelmesek ezek a nadrágok, kényelmesebb mint a most divatos farmerek az fix. De manapság alig kapni ilyesmit, szóval nincs sok választás hogy mit hordhatunk... ami van azt. Nincs 10+ ezrem márkás egyedi nadrágokra. Szóval már én is kényelmetlen farmerben járok, ami stílustalan, pedig utálom. Ja persze gyakran vagyok szoknyában is, az legalább kényelmes és nőies.
2015. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Természetesen a szoknya még nőiesebb, csak úgy gondolom, hogy ha a szoknya viselete egy adott napon valami miatt nem praktikus (hideg van, ..stb), akkor már sokkal szebb, csinosabb egy ilyesmi nadrág, mint egy farmer. De persze ez csak az én véleményem, mindenki azt hord, amit akar. :)
2015. okt. 1. 16:00
 16/16 anonim ***** válasza:

Kösz hogy lepontoztatok,hülye tömegbarmok.Látszik,a divaton kívül mást nem tudtok elképzelni,ennyire korlátoltak,fantáziátlanok,befolyásolhatóak vagytok...!

Szerintem itt nincs hasznos,vagy nem hasznos válasz!

Ez nem tudásbővítésre irányuló kérdés volt!

2015. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!