Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vonaton, buszon illik levenni...

Vonaton, buszon illik levenni a kalapot?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, régen mindenképpen illendő volt,de szerintem ez a szokás mára már kikopott, senki nem fog kinézni ha mégsem veszed le.
2015. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csingilingg84 ***** válasza:
Én leszoktam :)
2015. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy a busz és a vonat MÁR NEM úri etikettparádé, hanem minél hatékonyabban és gyorsabban működő tömegközlekedési eszköz. Akinek ez nem tetszik, fizesse be magát az első osztályra, vagy vitesse magát külön sofőrrel. Ráadásul nem mindenkinek olyan sutprimitív a frizurája, hogy csak úgy le-föl kapdossa a fejénlévőt. Akinek kellemetlenül szanaszét állna a haja, pont örül, hogy nem kell levennie. A jármű nem társalgószalon, attól mert gurul, még nem különbözik az utcai járdától. Nem azért vagyunk ott, hogy a másik emberrel bármiféle dolgunk legyen, gesztusok szintjén sem. Az már egy másik kérdés, hogy a MÁV-nál szertik 60 fokra felfűteni a kocsikat, aminél az ember a fejét is levetné...
2015. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!