Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik órát...

Szerintetek melyik órát érdemesebb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, szeretem az elegánsabb stílust és érdekelnek az órák. Jelenleg 2-t találtam, ami tetszik:

[link]

Vagy/

[link]


Timexről nem tudok sokat, tetszik a bőr szíjj rajta, de a szerkezetnek még nem néztem utána, utóbbi pedig egy Rolex JustDate II-re hasonlít és svájci szerkezete is van. Órás ismerősöm ajánlotta, a Timexre pedig én találtam rá.

Szerintetek melyik lenne ideálisabb és jobb választás? (Idővel persze, majd komolyabb órákat vásárolnék)


2015. okt. 16. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A másodikat remélem nem gondoltad komolyan. Az első elegáns, de ahhoz megfelelő öltözködés is kell, mert egy sport cipzáros pulcsival nagyon ciki lenne. 16 évesen pedig nem hinném, hogy olyan "elegante" stílusod van öltözködés terén. És vigyázz rá ne, hogy ellopják...
2015. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga. Én egyiket sem venném meg.

A Timex egy alsó-kategóriás gagyi.

A második jó eséllyel replika ( vagyis utánzat).

Elég rossz a kép, de nem nagyon látom a svájci szerkezetre utaló jelzést.

2015. okt. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vigyázz rá ne, hogy ellopják..."

Ahhoz nagy baleknak kell lenni, hogy valaki Timex-et lopjon! :-)

2015. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Continental csak olyat csinált, mint a Rolex, nem replika. És ismerősöm ismeri az eladót, onnan tudom, hogy svájci szerkezet.
2015. okt. 17. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!