Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhavásárlás Bécsben? Olcsóbba...

Ruhavásárlás Bécsben? Olcsóbbak ott a ruhák és a cipők?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen üzletekben? Ha Parndorfba mentek, ott igen. Bécsben a luxuskategória ugyanannyi, mint bárhol máshol. Én a Steffl-t nagyon szeretem. Jó a választék.

De pl. a Zara is, H&M is az online áraknak felel meg, ami ugyanaz, mint nálunk.

2015. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ha olyat akarsz, ami olcsó, és Magyarországon nincs, akkor menj a Forever21-ba! ;)

2015. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen erre gondolok, hogy egyedit akarok. Hanem arra, hogy 25e Ft-ot túlárazásnak tartok egy cipőért. Azt reméltem, kint olcsóbb.
2015. okt. 25. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Primarkot tudom ajánlani, az egyik az SCS-ben van, a belvárosból lokalbahnnal tudsz odamenni, a másik nem Bécsben van, de közel van hozzá, van ingyenes buszjárat oda (Floridsdorftól kb 20 perc az út oda) :). Hétköznap nyitásra érdemes odamenni, mert egyébként elég nagy ott a tömeg :S. Én nagyon szeretem, mert sok olcsó és jó minőségű cucc van ott.
2015. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Steffl-ben tegyél mögé még egy nullát minimum!


A Forever21 pedig kb filléres. Két végletet írtam direkt.

2015. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ott márkás cuccokat is lehet venni? Nem mintha márkab.uz.i lennék, de érdekel.
2015. okt. 25. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
A primarkba én is voltam. Angol turis márkák vannak ott (pl. athmospfhere, denim co) és tényleg nagyon olcsó. Óriási üzlet, el lehet válogatni ott 1-2 órát, és sok az akció. A többi üzlet viszont majdnem ugyanaz mint nálunk csak euróban.
2015. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!