Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi ruhát miért nem lehet...

Férfi ruhát miért nem lehet kapni normális férfi méretben?

Figyelt kérdés
Egy csomó boltban szétnéztem (Zara,H&M,C&A,Springfield stb.) és mindenhol csak a 150 centis szúnyogcsődör méretben láttam megfelelő ruhákat. Tisztára mintha a gyermekosztályon nézelődtem volna. Miért nem tartanak készletet minden méretben?
2015. nov. 1. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ neked mi a szúnyogcsődör.

Én L-XL pólókat hordok és mindig van.

Ha neked XXXL-kell azt ilyen helyen nem igazán lehet kapni.

2015. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D ne aggodj, noi reszlegen is 150 centis 30 kilos kislanyokra van a legtobb cucc meretezve.
2015. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mekkora ökörség ez, kis méretben ott állnak hegyben a ruhák, mert senki nem veszi, a normál-nagy méretet pedig nem lehet kapni sehol sem. Nem kis forgalomtól esnek el ezek a cégek szerintem emiatt.
2015. nov. 1. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Zarában neked annyira érdemes vásárolnod, mint nekem a Tally Weilben... :D Kisebb méretek vannak ott. H&M-ben ellenben még nem éreztem ilyen problémát, sem én sem a testvérem aki 2 méter 100 kiló. :D Nagyobb méretű cuccok vannak még Retroban, Vögelelében, meg Reserved-ben is.
2015. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!