Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gazdag nők öltözködése?...

Gazdag nők öltözködése? Milyen márkájú ruhát viselnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kíváncsiságból szeretném tudni, hogy a gazdag nők milyen ruhákat viselnek, ami nagyon drága? 100ezer körül, vagy a felett..

márkákat írjatok! :)

Köszi



2015. nov. 3. 20:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Na pont ezek a márkák azok, amiket nem vennék... A Gant pl szerintem durván túl van árazva. Ugyanígy a Hilfiger, a Guess, stb... Egy Wang, Stella, vagy Balenciaga gyapjúpulóverért bármikor kiadom a pénzt. De ezeket a plázában kapható, középkategóriás márkákat nem veszem meg. A Peek&Cloppenburg tele van ilyenekkel.
2015. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Akartam javasolni, hogy vegyél olyan filctollat, ami lemosható! :D Te is jól jársz, és a gyerkőc is kiélheti magát! :D
2015. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon szeretem a Hugo Bosst, szerintem egy nagyon jó minőségű márka.

Nem fogok egy csizmáét fél milliót adni.

De nincs is kényszerem arra hogy igazoljam azt hogy van pénzem.

2015. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2015. nov. 10. 20:44
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

23-as, kinek is akarnád igazolni? Egy csizmára általában nincs ráírva semmi, az átlagnak fogalma sincs róla milyen márka.

De nem is azért veszem meg a drága dolgokat, hogy igazoljam, hogy van pénzem! Nem az ára alapján választom, hanem azt veszem meg, ami tetszik. Van a szekrényemben Zara is pl, de ha egy Givenchy tetszik meg, akkor megveszem azt. Saját örömömre.

2015. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Szívemből szóltál. Nekem pl egy halom Zara "zakóm" van ,mert mindig úgy áll rajtam mintha csak rám tervezték volna. Nagyon kevés tervező gyárt le olyan nőknek sportkabátot akiknek 60cm-es dereka és 75D-s melle van.Szerintem itt sok ember képzavarban van. Ha valaki megteheti ,és meglát egy darabot amit meg "kell" vennie,akkor tegye meg. Nem is értem a 23 -as megjegyzését.Egyébként nekem van egy Hugo Boss szandim és nagyon szép...
2015. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám sokszor a ruhákkal! 62-es derekam van, 75/D-s mellel. Nem egyszerű! :D
2015. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes beszélgetések folynak itt, nem is gondolná az ember, hogy "ilyen" tehetős nők látogatják ezt a fórumot.

Már csak az a kérdés, hogy mivel kell foglalkozni ahhoz, hogy valaki egy, a leírtakhoz hasonló életszínvonalon éljen és azt fenntartsa. Vagy csak jól kell férjhez menni vagy tehetős asszonyt elvenni? :D

Alapvetőlen egyet kell, hogy értsek azzal a felvetéssel, hogy stílust nem vehet magának senki, illetve egy ruhát tudni kell viselni, a viselője teszi azt úgymond élővé.

2015. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem vagyunk "tehetősek" az egy más kategória,és igen viselni is kell tudni nem csak egy 5000$-os kabátot,hanem egy 5 ft-os polót is.Tipikus magyar akinek rögtön az jut eszébe, hogy vajon miből is lehet vásárolni...
2015. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha valakinek megvan rá a megfelelő keret, nem gondolkodik rajta, csak kiveszi a pénzt vagy kártyát és vásárol.Meg sokan természetesnek veszik azt az életszínvonalat, amin élnek. És nem is tartják azt luxusnak. Ez a magyar mentalitás meg már nagyon elcsépelt dolog. Vagy van valakinek pénze vagy nincs és kész, ez igaz az egész világra. Igen, alapvetőnek kellene lennie, hogy bárki megvehesse magának azokat a ruhákat, amikben jól érzi magát. Csak sajnos ezt nagyon sokan nem mondhatják el itthon.
2015. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!