Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki hétköznap is csinosan...

Aki hétköznap is csinosan öltözködik, az mit vesz fel buliba? Ugyanazokat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
mit értesz csinos öltözködés alatt? van akinek a munkahelye követeli meg. nem mindenki jár bulizni. mellesleg egy kocsmai ivászathoz, vagy diszkóhoz minek kiöltözni? bulizáskor inkább a kényelem a fontosabb
2015. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pl szoknyákban, egybe ruhákban, "ünnepibb" felsőben, blézerben jár suliba, ügyeket intézni, szóval nem az van hogy kötelessége a munkája miatt felvenni.

És itt a bulizás a kérdés, szóval azokhoz szól, akik járnak bulizni.

Egy kocsmázáshoz szerintem se kell kiöltözni, de egy diszkóban én azért szeretek :)

2015. nov. 6. 15:54
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Én majdnem ugyanúgy megyek bulizni, mint hétköznap. Szoknyát, ruhát nem hordok buliba sem, de alapvetően elegánsan szoktam öltözni, annyi különbséggel, hogy buliba magassarkút veszek fel, hétköznap ilyet ritkán hordok, illetve erősebb sminket rakok fel, bulisabb felsőt veszek blézer alá, vagy volt olyan is, hogy a bőrnadrágomhoz fehérnemű-fűzőt vettem fel, és arra rá a blézer.

Szóval igen, nagyjából ugyanazokat, más kiegészítővel. Nem látom értelmét külön bulira ruhát venni, olyan sűrűn nem járok ilyen helyekre (kb. kéthetente csak), meg ahhoz, hogy kihasználjam, legalább 5-ször kéne felvennem, és én nem szeretek mindig ugyanabban a ruhában menni bulizni.

2015. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!